Potencijalne rang liste korisnika grant sredstava Tekućih transfera za 2018. godinu

Datum objave: 27.06.2018. 10:34 / Izvor: Akta.ba, 27.06.2018.

BOSNA I HERCEGOVINA

FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

FEDERALNO MINISTARSTVO RAZVOJA, PODUZETNIŠTVA I OBRTA

M O S T A R

 

Povodom Javnog konkursa za odabir korisnika grant sredstava Tekućih transfera za 2018. godinu, objavljenog u "Službenim novinama Federacije BiH", broj 29/18, te u dnevnim novinama "Dnevni Avaz" i "Dnevni list" od 18.04.2018. godine, a na osnovu stava 2. člana 8. Pravilnika o postupcima u provedbi Programa razvoja male privrede ("Službene novine Federacije BiH", br. 50/13, 55/13isp i 86/13) i Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava sa kriterijima raspodjele sredstava Tekućih transfera utvrđenih Budžetom Federacije Bosne i Hercegovine za 2018. godinu Federalnom ministarstvu razvoja, poduzetništva i obrta ("Službene novine Federacije BiH", broj 23/18), Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta objavljuje potencijalne

 

RANG LISTE

KORISNIKA GRANT SREDSTAVA

TEKUĆIH TRANSFERA ZA 2018. GODINU

 

Na osnovu dodijeljenih bodova, utvrđuju se potencijalne rang liste korisnika grant sredstva do visine planiranih sredstava po pojedinim projektima kako slijedi:

 

Projekt br. 1: Izgradnja poduzetničkih zona

R/b

Naziv podnositelja zahtjeva

Sjedište

Broj bodova

                                              

1

OPŠTINA DONJI VAKUF

DONJI VAKUF

68

2

GRAD KALESIJA

KALESIJA

66

3

GRAD BIHAĆ

BIHAĆ

63

4

OPŠTINA ČITLUK

ČITLUK

61

5

OPŠTINA TEŠANJ

TEŠANJ

58

6

OPŠTINA NOVI TRAVNIK

NOVI TRAVNIK

58

7

OPŠTINA GRADAČAC

GRADAČAC

58

8

OPŠTINA ŠIROKI BRIJEG

ŠIROKI BRIJEG

53

9

OPŠTINA KISELJAK

KISELJAK

51

10

OPŠTINA ŽEPČE

ŽEPČE

50

11

OPŠTINA GRUDE

GRUDE

50

12

GRAD MOSTAR

MOSTAR

47

13

OPŠTINA STOLAC

STOLAC

41

14

OPŠTINA ČELIĆ

ČELIĆ

40

15

OPŠTINA USORA

USORA

39

16

OPŠTINA BOSANSKI PETROVAC

BOSANSKI PETROVAC

38

17

OPŠTINA JABLANICA

JABLANICA

27

18

OPŠTINA ČAPLJINA

ČAPLJINA

26

 

 

Projekt br. 2: Poticaji inovatorima-pojedincima

R/b

Naziv podnositelja zahtjeva

Sjedište

Broj bodova

                                              

1

Armina (Mačković) Čamić

Maglaj

60

2

Senad Čajić

Maglaj

60

 

 

Projekt br. 3: Unapređenje institucijske poduzetničke infrastrukture

R/b

Naziv podnositelja zahtjeva

Sjedište

Broj bodova

                                              

1

UDRUŽENJE KAMEN KLASTER „HERCEGOVINA"

JABLANICA

63

2

TEHNOLOŠKI PARK INTERA

MOSTAR

59

3

UDRUŽENJE LINK

MOSTAR

56

4

RAZVOJNA AGENCIJA ZEDA

ZENICA

55

5

UDRUŽENJE ALDI

GORAŽDE

44

6

POSLOVNI PARK SPARK

MOSTAR

41

7

RAZVOJNA AGENCIJA HERAG

POSUŠJE

37

8

RAZVOJNA AGENCIJA ZAVIDOVIĆI

ZAVIDOVIĆI

29

9

UDRUGA UPIP

ŽEPČE

23

10

RAZVOJNA AGENCIJA REŽ

ŽEPČE

21

 

 

Projekt br. 4: Poticaj udruženjima, komorama i obrazovnim institucijama

R/b

Naziv podnositelja zahtjeva

Sjedište

Broj bodova

                       

1

"Javna ustanova Univerzitet u Zenici"

Zenica

85

2

Udruga:Udruženje žena "Most" Jablanica

Jablanica

82

3

Srednja strukovna škola Tomislavgrad

Tomislavgrad

80

4

"Udruga za razvoj,okoliš i kulturu Eko Zh" Široki Brijeg

Široki Brijeg

79

5

Udruženje porodica "Porodični Ruralni Edukativni Centar" Živinice

Živinice

77

6

Udruženje/Udruga poslovnih žena u BiH

Sarajevo Centar

76

7

Javna ustanova Osnovna škola "Mahala" Sanski Most

Sanski Most

75

8

Udruženje poslodavaca Fojnica

Fojnica

74

9

Gospodarska komora Županije posavske

Orašje

74

10

Javna ustanova"Mješovita Srednja škola"Srebrenik

Srebrenik

70

11

Visokoškolska ustanova Visoka škola za finansije i računovodstvo Tuzla

Tuzla

70

12

Udruženje distrofičara kantona Sarajevo

Stari Grad Sarajevo

68

13

Udruga poslodavaca Usora

Usora

68

14

"Dani jabuke"Udruženje Privredno kulturna manifestacija u Goraždu

Goražde

66

15

Sveučilište/Univerzitet "Vitez" Vitez

Vitez

65

16

"Javna ustanova Univerzitet u Zenici-Universitas studiorum Zenicaensis"

Zenica

65

17

Osnovna škola"Busovača" sa potpunom odgovornošću

Busovača

65

 

 

Projekt br. 5: Poticaji opstanku tradicionalnih i starih zanata

R/b

Naziv podnositelja zahtjeva

Sjedište

Broj bodova

                                              

1

Tradicionalni i stari obrt-Krojački salon "DADA STYLE",Tuzla

Tuzla 

79

2

Obrt "AGOVIĆ" , Visoko

Visoko

77

3

Tradicionalni obrt "DKem STYL",Visoko

Visoko

77

4

Kovač " SIFET",Bugojno

Bugojno

77

5

SOR"Kaftan studio",Sarajevo

Stari Grad Sarajevo

77

6

Samostalna obrtnička radnja "MEGA-STIL",Donji Vakuf

Donji Vakuf

77

7

Kamenorezačka radnja "LOKMIĆ",Maglaj

Maglaj

76

8

Berberska radnja "Dino",Bugojno

Bugojno

74

9

Obrt "PRŽIONICA E.D. ZLATNO ZRNO",Sanski most

Sanski Most

74

10

Obrt "ALEM COPPER",Mostar

Mostar

74

11

Tradicionalni obrt "MAGIC TOUCH",Cazin

Cazin

73

12

Domaća radinost"La vie" Grude

Grude

70

13

Bravarija "OMERAGIĆ",Gornji Vakuf-Uskoplje

Gornji Vakuf-Uskoplje

70

14

SZR "OBUĆAR",Fojnica

Fojnica

70

15

Terzija "SM",Bugojno

Bugojno

70

16

OR LOLA TEES, Ljubuški

Ljubuški

69

17

OD "BAKLAVA",Sarajevo

Stari Grad Sarajevo

69

18

Obrt "MASLINA",Čitluk

Čitluk

69

19

Obrt "AMAR",Bihać

Bihać

68

20

Obrt "AMARENA", Sanski Most

Sanski Most

68

21

Tradicijski obrt "KORITA",Vitez

Vitez

68

22

Tradicionalni i stari obt-"BERBERNICA-BUCO",Tuzla

Tuzla 

68

23

O.R. "DAWOOD",Ilidža

Ilidža Sarajevo

68

24

Berberska radnja "SABINA",Bugojno

Bugojno

68

25

Samostalna zanatska radnja "MG ENTERIJER"

Drvar

68

26

Obrtnička radnja "DENDI",Sarajevo

Centar Sarajevo

68

27

Frizerski salon "Glorija"

Kupres

67

28

Obrt-Abadžijsko-terazijska radnja "NUR",Sanski Most

Sanski Most

67

29

OR "KLESARSTVO",Kladanj

Kladanj

67

30

"KLESARSKA RADNJA TRN",Široki Brijeg

Široki Brijeg

67

31

Proizvodna djelatnost "NANCY" ,Kakanj

Kakanj

67

32

Krojački salon "TREND"

Tomislavgrad

67

33

Krojački obrt "BEGI" , Zenica

Zenica

66

34

"RAMIĆ STIL"

Tešanj

66

35

Obrtnička djelatnost "FRAME SHOP NELI",Sarajevo

Novi grad Sarajevo

66

36

Obrtnička radnja "KROJAČ No 001"

Ilidža

65

37

Frizerski salon "MERO",Jajce

Jajce

65

38

SOR "DEKS",Sarajevo

Stari Grad Sarajevo

65

39

Obrtnička radnja krojač "LINA",Sarajevo

Novo Sarajevo

65

40

Obrtnička djelatnost "AM-SIN",Sarajevo

Stari Grad Sarajevo

65

41

Obrtnička krojačka radnja "ESMA",Sarajevo

Centar Sarajevo

65

42

OR Krojački salon "STYLE N*1",Sarajevo

Novo Sarajevo

65

43

Samostalna obrtničko brijačka radnja, Sarajevo

Sarajevo Stari Grad

65

44

Obrtnička djelatnost "Sehara",Ilidža

Ilidža

65

45

Obrtnička bravarska radnja "AS",Sarajevo

Centar Sarajevo

65

46

SOR "IZAL 2" ,Vitez

Vitez

65

47

"DIMNJAČARSTVO DINO",Donji Vakuf

Donji Vakuf

64

48

Samostalna kovačka radnja "ŠURDA",Donji Vakuf

Donji Vakuf

64

         

 

 

Projekt br. 6: Poticaji razvoju vezanih i posebnih obrta

R/b

Naziv podnositelja zahtjeva

Sjedište

Broj bodova

                                              

1

Samostalna obrtnička radnja"

Donji Vakuf

86

2

Obrtnička radnja-pekara "D.C.10",Sarajevo

Centar Sarajevo

85

3

OPRUGA-BUGOJNO,Bugojno

Bugojno

84

4

Obrtnička radnja "DM-AUTO",Bugojno

Bugojno

84

5

O.R. "STOLAR ŠIMIĆ",Žepče

Žepče

83

6

Obrtnička radnja "JEEN",Travnik

Travnik

81

7

Obrt "BARIQ",Žepče

Žepče

81

8

Obrtnička radnja "MOJ POKLON",Sarajevo

Novo Sarajevo

80

9

Obrt "SAP",Sanski Most

Sanski Most

80

10

Obrtnička djelatnost "PARKET DINO",Sarajevo

Novi Grad Sarajevo

80

11

Obrtnička radnja "MIRČE",Bugojno

Bugojno

79

12

Obrtnička radnja "TD KADUNIĆ",Bugojno

Bugojno

79

13

Obrt-Autoservis "ČIRKIĆ",Sanski Most

Sanski Most

79

14

Obrtnička radnja "EDO",Vogošća

Vogošća

79

15

Obrtnička djelatnost "LEA",Ilidža

Ilidža

79

16

Obrtnička radnja "TARRA",Mostar

Mostar

79

17

Obrt,"PEKARA ZALIK",Mostar

Mostar

78

18

Pekara "M-17. D.& N.",Mostar

Mostar

78

19

ZR"V&M wood",Konjic

Konjic

78

20

Stolarska radnja "ZOVKO",Tešanj

Tešanj

78

21

Usluge obrade metala "HADŽAN"

Tešanj

78

22

Grafički studio "DIN",Travnik

Travnik

78

23

Proizvodanja papirne ambalaže "GRAFO PRODUKT",Maglaj

Maglaj

78

24

Građevinski obrt "NERI-GRADNJA"

Tešanj

78

25

SO Pekara "KOĆUŠA",Ljubuški

Ljubuški

78

26

Obrt "ŠEHIĆ",Gornji Vakuf-Uskoplje

Gornji Vakuf-Uskoplje

78

27

SZR mini pekara "C-KLAS"

Novi Travnik

78

28

OR "KOFIX",Bugojno

Bugojno

77

29

OD "AD-PLAST",Hadžići

Hadžići

77

30

Betonska galanterija "NERI",Tešanj

Tešanj

77

31

Obrt "CRNALIĆ",Ključ

Ključ

77

32

Obrtnička radnja "ŠTAMPA",Bugojno

Bugojno

77

33

Vulkanizerska radnja "MAG",Žepče

Žepče

77

34

SOR "AUTO KLINIKA",Vitez

Vitez

77

35

Servis "VULETA",Vitez

Vitez

77

36

Proizvodni obrt pekara "DITTA",Zenica

Zenica

76

37

"PEKARNA PENAVIĆ",Široki Brijeg

Široki Brijeg

76

38

Betonska galanterija "KOCKA",Tešanj

Tešanj

76

39

Obrtnička radnja "ROŠIN HAN",Ilidža

Ilidža

76

40

Proizvodnja radnih odijela "DEM-TEX",Jelah,Tešanj

Tešanj

76

41

S.O.R. "TERKEŠ",Čapljina

Čapljina

76

42

Obrt za proizvodnju plastične i Aluminijske stolarije "DŽAJA PLAST",Cazin

Cazin

76

43

Obrt,Pekara "DALILA" Stolac

Stolac

76

44

"DALI",Gornji Vakuf-Uskoplje

Gornji Vakuf-Uskoplje

76

45

Domaća radinost "SLATKI SVIJET",Velika Kladuša

Velika Kladuša

76

46

Obrt,ZLATARNA RUBIN, Mostar

Mostar

76

47

Tapetarska radnja "HARY-S"

Tešanj

75

48

"GEIČ PLAST",Gračanica

Gračanica

75

49

Autoradnja "Mrče",Stolac

Stolac

75

50

OR "BELKISA",Travnik

Travnik

75

51

Optika "VID" Gornji Vakuf-Uskoplje

Gornji Vakuf-Uskoplje

75

52

Izrada ključeva "Joso",Široki Brijeg

Široki Brijeg

75

53

Obrt "PEKARA MIMOZA",Mostar

Mostar

74

54

Srodna djelatnost-pržiona kafe "AZRA",Bosanska Krupa

Bosanska Krupa

74

55

Pekarna "HODOVO",Stolac

Stolac

74

56

Obrtnička radnja "METAL",Vogošća

Vogošća

74

57

Pekara "MILETIĆ 2",Čitluk

Čitluk

74

58

Mesnica "M & M",Čitluk

Čitluk

74

 

 

Projekt br. 7: Poticaji novoosnovanim subjektima MSP

R/b

Naziv podnositelja zahtjeva

Sjedište

Broj bodova

                                              

1

Društvo za proizvodnju, promet i usluge "DITAPEK" d.o.o.

Zenica

80

2

"STEEL PROJECT" d.o.o.

Novi Travnik

79

3

"JATEKS KONFEKCIJA"  vl.Makić Maida

Jajce

78

4

Društvo za proizvodnju,trgovinu i usluge " SIMIT"

Maglaj

77

5

PD "CONSPEX" d.o.o.

Zenica

77

6

"STORIJA" d.o.o.

Vogošća

75

7

MBA Steel d.o.o.

Usora

75

8

MEMIĆ PLAST

Bugojno

75

9

BEGIN-COMMPANY d.o.o

Velika Kladuša

74

10

3A Engineering d.o.o.

Visoko

73

11

SOR "LIBRA" vl.Samira Čakić

Novi Travnik

73

12

Pekarnica "DUBRAVE" vl.Luca Perutina

Stolac

73

13

SPD "MOKE" vl.Silajdžija Mina

Donji Vakuf

72

14

INART d.o.o.

Bugojno

70

15

ZR "PEKARA KOVAČEVIĆ"

Konjic

70

16

"TEED" d.o.o.

Zenica

70

17

Organic bh-food-organska hrana d.o.o.

Bugojno

70

18

OR Pekara "PREMIUM" vl.Agić Fahrudin

Tuzla

70

19

Obrt "TEHNO PLAST LALIĆ" vl.Željko Lalić

Kreševo

69

20

"Vaš Dom Export-Import" d.o.o.

Mostar

69

21

"MERLIN BAU" d.o.o.

Zenica

69

22

"ECO GLASS" d.o.o.

Busovača

68

23

" RM GRADNJA " d.o.o.

Zenica

68

24

BIOfood d.o.o.

Usora

68

25

DR "TAJANA" vl.Tahirović Tajana

Ključ

68

26

OR Pekara "ARENA" vl.Shkurta Čočaj

Prozor

68

27

"SMS-PENDŽER" d.o.o.

Živinice

68

28

OR "EMILA" vl. Slipac Emila

Bugojno

67

29

"PROIZVODNJA MUHIĆ" vl.Muhić Fahreta

Cazin

67

30

DOMAĆA RADINOST "DADA 2" vl.Šakić Almira

Bihać

67

31

OR Bravar-limar "LIMOHEAN"  vl.Berbić Huso

Gradačac

65

32

"PRŽIONICA E.D. ZLATNO ZRNO" vl.Begić Besima

Sanski Most

65

33

OR NAMJEŠTAJ "KALAJDŽIĆ" vl.Samir Kalajdžić

Kalesija

65

34

"FORNITURE 4 YOU"

Tešanj

64

35

"TECH 387" vl.Arslan Hajdarević i Denis Berilo

Centar Sarajevo

64

36

OR Pekara "FLORI" vl.Mučaj Zog

Lukavac

64

37

OR "JASMEEN'S DESIGN" vl.Čehaja Jasmina

Bugojno

63

38

" Wiron LH" d.o.o.

Visoko

63

39

ZR "PEKARA ELLO 1" vl.Adela Sinanović

Konjic

63

40

Obrt "PEKARA STARI MOST"

Mostar

62

41

Domaća radinost " AMIRA DIZAJN"

Velika Kladuša

62

42

Mesnica "ALLI" vl.Salihović Muniba

Kladanj

62

43

Poljoprivredni proizvođač "IBRO" vl.Hrnjičić Ibrahim

Maglaj

61

44

OR "Nova Plast" vl. Hajrudin Ljevaković

Usora

60

45

Pimatico d.o.o.

Prozor

60

46

AMIX meubelen d.o.o.

Doboj Jug

60

47

GO "ALD MURIĆ" vl.Murić Amir

Cazin

60

48

Opća zadruga "ZA-PLOD"

Zavidovići

60

49

Domaća radinost "LEON" vl.Tahirović Meho

Ključ

60

50

"OKEAN" d.o.o.

Posušje

60

51

"PETROS" doo

Vitez

59

52

Obrt "PEK-MILIČEVIĆ" vl. Davor Miličević

Kreševo

59

53

Pekara "RAZVITAK" vl.Valbardh Krasnići

Mostar

59

54

Obrt "ŠEHOVCI" vl.Bahtić (Jasmin) Eldin

Sanski Most

59

55

OD "EM-KA" vl.Kustura Muamer

Centar Sarajevo

59

56

Obtr "LIMOMONTAŽA" vl.Zoran Lončarević

Kreševo

59

57

Krojačka radnja "POSTELJINE BA"

Ilidža

59

58

Obrt- "ŠNAJDERSKA RADNJA AZRA"vl.Vehabović (Ifet) Azra

Sanski Most

58

59

Obrt "Z dizajn" vl.Zdenka Ćavar

Čitluk

58

60

TO "DŽENANINE TORTE" vl.Ponjević (Fikret) Dženana

Cazin

58

61

"Zadruga Pro Vita"

Prozor-Rama

58

62

SD "VEZIRKA-MED"

Mostar

57

63

SaNa Commerce d.o.o.

Tešanj

57

64

Krojačka radnja "ATEA" vl.Bašić Amra

Tešanj

57

65

Domaća radinost "WHITE BRIDE"

Bihać

57

66

FASADER "KOKI" vl.Hadžiaganović Enes

Gračanica

57

67

"BOSANSKI LONAC-GRNČAR" vl. Gavran Pero

Usora

56

68

Obrt "KAMEN HD" VL.Kuduzović (Senad) Damir

Bihać

55

69

LINEA INTERIJERI d.o.o.

Mostar

55

70

"STOLARIJA MUJIĆ" vl.Mujić (Sulejman) Salih

Cazin

55

71

"PRINTPOINT COPYSHOP" d.o.o.

Gradačac

55

72

Kovačka radnja "Braća Buhić" vl.Buhić Jasmin

Bosanski Petrovac

55

73

DR "LE-AMKO" vl.Ćoralić Amir

Cazin

55

74

Djelatnost stočarstvo ovce i koze "ZLATA

Mostar

55

75

AGRO PELINE d.o.o.

Čapljina

55

76

OR eSinterijer vl.Skender Musa

Ljubuški

55

77

INTERIJER DEDIĆ d.o.o.

Mostar

55

78

ZENIMATIK d.o.o.

Zenica

55

79

SD "MINI FARMA KALENDER" vl.Kalender Mirsad

Sanski Most

55

80

OR "AM MIRZA" vl.Jusić Mirza

Travnik

55

81

Građevinski obrt "MICKO" vl.Burzić (Meho)Mirsad

Cazin

54

82

Domaća radinost " MM" v.l. Mujadžić Mirzrt

Bihać

54

83

" ABS-TECHNOLOGY" d.o.o.

Gračanica

54

84

OD "KAZANDŽIJSKA RADNJA"   vl.Baščaušević Emir

Centar Sarajevo

54

85

SPZ "AVIUM"

Bihać

54

86

Mono Digital d.o.o.

Lukavac

54

87

OR "FERUŠIĆ" vl .Lamia Ferušić

Stari Grad Sarajevo

53

88

PRESS KARTON doo

Gračanica

53

89

OD "KELEBEK" vl.Jašarević Šemsa

Novi Grad Sarajevo

53

90

OR "EE" vl. Mešinović Adela

Stari Grad Sarajevo

52

91

OD "NERMA" vl.Hakanović Nermina

Ilidža

52

92

OD " AMILA" vl.Gogalija Amila

Stari Grad Sarajevo

52

93

Obrt "JASEN" vl.Zoran Šimić

Kreševo

52

94

Uzgoj voća i povrća "F &F" vl.Memić Šefko

Mostar

52

95

Obrt "CHASMIRE"

Mostar

52

96

OKR "BOMBONELIE" vl.Rašidović Anela

Centar Sarajevo

52

97

BGM d.o.o.

Mostar

52

98

Društvo za proizvodnju, trgovinu i usluge MARIĆ PROJEKTI d.o.o.

Žepče

50

99

SOR "ZLATAR" -vl. Golja Samir

Stari Grad Sarajevo

50

100

OD "MOJE RUKE" vl.Alma Kubur

Stari Grad Sarajevo

50

101

OD "AIDA" vl. Hadžić Sidika

Stari Grad Sarajevo

50

102

OD "MEDAMEX" vl.Uštović Nezira

Stari Grad Sarajevo

50

103

OD "ALISA" vl.Kajanija Nedeljka

Stari Grad Sarajevo

50

104

OD "ANE" vl.Zametica Majida

Novi Grad Sarajevo

50

105

SD "JAŠAR" vl.Jašarević (Mehmed) Nisvet

Cazin

50

106

OD "ALFA" Vl.Zulčić Zlatan

Stari Grad Sarajevo

50

107

"HM-COMERCE" vl.Hatkić Edin

Tešanj

50

108

Stolarija "MUJKAN" vl.Mujkanović Edis

Tešanj

50

109

Uzgoj stoke "HASANOVIĆ-ŠEHIĆ" vl.Hasanović Zeir

Travnik

50

110

OD "SUPSIDIJUM" vl.Subašić Sadik

Novi Grad Sarajevo

50

111

Bravarska radionica "KOMIN" vl.Starčević Besim

Tešanj

50

112

OR "SIGTAGBO" vl.Hasnija Bisljimi

Mostar

50

113

SUVENIRNICA ARMAN vl.Šemsudin Batlak

Mostar

50

114

Obrt "OPTIKA DADO" vl.Ramić Damir

Bosanski Petrovac

50

115

DR "PČELARSTVO ČAJRO" vl.Rekanović Suad

Bihać

50

116

OR "SUVENIR" vl. Admir Čolaković

Mostar

50

117

OR Kovačka radnja "ZURE" vl.Tokić Zurahid

Gradačac

50

118

"ROKI GRADNJA II" d.o.o.

Kalesija

50

119

OD "HE" vl. Mešinović Emir

Stari Grad Sarajevo

49

120

OD "SMK" vl.Kosovac Sanel

Novi Grad Sarajevo

49

121

OD "DOMAĆICA" vl.Čahtarević Enisa

Ilidža

49

122

OD "BEKI" vl.Zulčić Benjamin

Stari Grad Sarajevo

49

123

OD "TOSCA" vl.Hoši Enes

Centar Sarajevo

49

124

Radnja "MILIŠIĆ" vl.Dženan Milišić

Mostar

49

125

AURORA SA d.o.o.

Žepče

49

126

DiaLuna Diamond Tools d.o.o.

Tešanj

49

127

OD "ČUSTA" vl. Čustović Zuhra

Novi Grad Sarajevo

48

128

OD "VALID" vl.Čolo Suada

Novo Sarajevo

48

129

OD "MELI" vl.Kosovac Meliha

Novi Grad Sarajevo

48

130

OD "DAH" vl.Čomor Nirela

Stari Grad Sarajevo

48

131

OD "LILI" vl.Halilagić Elvedina

Ilidža

48

132

OD "ALI" vl. Dedović Derviša

Ilidža

48

133

OD "EMSE" vl.Kurtović Murveta

Centar Sarajevo

48

134

OD " ZDRAV NAPITAK" VL. Kurtović Muzafera

Centar Sarajevo

48

135

OD "HOŠI PRODUCT" vl.Hoši Munira

Stari Grad Sarajevo

48

135

OD "FILIGRAN" vl.Pelo-Drkenda Irma

Novi Grad Sarajevo

48

137

OD "BULE" vl.Bukva Ćamil

Stari Grad Sarajevo

48

138

OD "VEZ" vl.Drkenda Zubejda

Novi Grad Sarajevo

48

139

"KROJAČKA RADNJA MAJDA" vl.Kozić Nevzeta

Novi Grad Sarajevo

48

140

OD "AIDA" VL.Budnjo Aida

Centar Sarajevo

48

141

OD "DŽAN" VL.Gibović Senida

Stari Grad Sarajevo

48

142

OD "MIRHA" vl.Razić Mirha

Ilidža

48

143

OD "ZDRAVO HIDAJETA" vl.Ibrak Hidajeta

Novi Grad Sarajevo

48

144

"BIO FOOD BH"

Hadžići

47

145

Radionica "Ćošak" vl. Sabina Čaušević

Živinice

47

146

Privatni starački dom za pokretne i nepokretne vl.Muhamedović Nijaz

Maglaj

46

147

OD "RUŽA" vl.Ćesko Almir

Stari Grad Sarajevo

45

148

OD "MIKI" vl.Jahić Miralem

Novo Sarajevo

45

149

OD "AHH" vl.Čomor Dino

Stari Grad Sarajevo

45

150

OD "BUCO" vl.Halilagić Halil

Ilidža

45

151

Građevinski obrt "H&D" vl.Didović (Hasica) Hasan

Velika Kladuša

45

152

OD "BENOSA" vl.Hodžić Benjamin

Stari Grad Sarajevo

45

153

OD "FAKO" vl.Gogalija Faruk

Stari Grad Sarajevo

45

154

Krojački salon "DINA" vl. Aganović Edin

Vogošća

45

155

GO "MHT-RAD" vl. Bećirović Ramiz

Gračanica

45

156

OD "DINA" vl.Kajanija Rifat

Novo Sarajevo

45

157

"TAŠNARSKA RADNJA - AM"

Mostar

45

 

Projekt br. 8: Jačanje konkurentnosti MSP-a

R/b

Naziv podnositelja zahtjeva

Sjedište

Broj bodova

                                              

1

AROX PROIZVODNJA d.o.o.

Ljubuški

79

2

"IZAZOV" d.o.o.

Kalesija

78

3

"ELCHY-TEX" d.o.o.

Žepče

78

4

DORA USLUGE d.o.o.

Mostar

77

5

"SLT enterprise" d.o.o.

Gračanica

75

6

D.D.D. ZAŠTITA d.o.o.

Mostar

72

7

NEVALS d.o.o.

Široki Brijeg

71

8

"EBB-SLIM" d.o.o.

Travnik

71

9

"ZENKO" d.o.o.

Zenica

70

10

"B.K. LINEA TRADE" d.o.o.

Ilidža

70

11

TABAKPLAST d.o.o.

Tomislavgrad

70

12

TIN d.o.o.

Konjic

69

13

"ENA-TEX" d.o.o.

Zavidovići

69

14

"MANTEX" d.o.o.

Kladanj

69

15

TransformArt d.o.o.

Olovo

67

16

"VIMAR Groupe" d.o.o.

Visoko

65

17

"FIKO KOMMERC SF" d.o.o.

Cazin

64

18

"SEMIĆ" d.o.o.

Visoko

64

19

"VETING BH" d.o.o.

Ilidža

63

20

"LUKIĆ " d.o.o.

Kreševo

63

21

DUAL-MONT d.o.o.

Široki Brijeg

63

22

"METALSKOP" d.o.o.

Tešanj

62

23

OMEGA PANELI d.o.o.

Mostar

62

24

"MAKSI" d.o.o.

Visoko

61

25

"DAHOVO" d.o.o.

Glamoč

61

26

VINA ZADRO d.o.o.

Čapljina

61

27

"BOHA" d.o.o.

Zenica

60

28

"OGRIĆ-METAL ING" d.o.o.

Tešanj

59

29

LIMOTEHNA d.o.o.

Velika Kladuša

59

30

"MEDENA-COMMERCE" do.o.o.

Tešanj

59

31

STARK Solutions d.o.o.

Mostar

59

32

"VARIPLAST" d.o.o.

Gračanica

59

33

"VINTEX" d.o.o.

Gornji Vakuf-Uskoplje

59

34

"RENESANSA" d.o.o.

Živinice

59

35

"BIMONT-COM" d.o.o.

Vitez

58

36

"ROLORAD" d.o.o.

Široki Brijeg

57

37

"METAL WORKS" d.o.o.

Gradačac

57

38

EUROLL d.o.o.

Čitluk

57

39

"VITA VI" d.o.o.

Čapljina

56

40

"WMS-HIDRO" d.o.o.

Bugojno

56

41

ELCOR d.o.o.

Grude

56

42

"AL-EX" d.o.o.

Zenica

55

43

"CORAL INTERIJER" d.o.o.

Mostar

55

44

"VANILLA" d.o.o.

Bugojno

55

45

"Adenal" d.o.o.

Tešanj

55

 

 

Napomena: Na osnovu stava 3. člana 8. Pravilnika o postupcima u provedbi Programa razvoja male privrede ("Službene novine Federacije BiH", br. 50/13, 55/13isp i 86/13), podnosioci prijava čiji nazivi ili imena nisu objavljena u predloženim potencijalnim rang listama korisnika grant sredstava Tekućih transfera za 2018. godinu, mogu uložiti prigovor u roku od 8 (osam) dana od dana objave ovih potencijalnih rang lista u "Službenim novinama Federacije BiH", radi provjere činjenica i objektivnosti ocjene prijava. Ukoliko se prigovor prihvati, nazivi ili imena biće naknadno objavljeni u "Službenim novinama Federacije BiH", tj. u Konačnoj listi korisnika grant sredstava Tekućih transfera za 2018. godinu. Prigovori se podnose na adresu: Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta, Mostar, 88000, Ulica dr. Ante Starčevića bb /Hotel "ERO"/, sa naznakom "Prigovor na rezultate Javnog natječaja".

Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta zadržava pravo da izvrši korekciju potencijalnih rang lista korisnika grant sredstava, ukoliko se naknadno utvrdi da je učinjen eventualni propust prilikom utvrđivanja istih, ili se obezbjede dodatna sredstva za pojedine projekte na osnovu odluke Vlade Federacije BiH

Sva pravna i fizička lica kao konačni korisnici poticajnih sredstava biće naknadno obaviješteni o mjestu i vremenu potpisivanja Ugovora o dodjeli poticajnih financijskih sredstava.

 

POSEBNA  OBAVIJEST

 

Podnosioci prijava, čiji nazivi ili imena nisu objavljeni u predloženim potencijalnim rang listama korisnika grant sredstava Tekućih transfera za 2018. godinu, o razlozima zbog kojih nisu objavljeni u listama, mogu se upoznati uvidom u  LISTU PODNOSIOCA PRIJAVA KOJI NISU UVRŠTENI NA POTENCIJALNU RANG LISTU KORISNIKA GRANT SREDSTVA TEKUĆIH TRANSFERA ZA 2018. GODINU IZ FORMALNO PRAVNIH RAZLOGA, koja je objavljena na web stranici Ministarstva www.fmrpo.gov.ba

Pored naprijed navedene liste, na istoj web stranici Ministarstva biće objavljena i LISTA PODNOSIOCI ZAHTJEVA KOJI SU ZADOVOLJILI UVJETE JAVNOG KONKURSA, ALI ZBOG NEDOSTATKA SREDSTAVA, ODNOSNO NEDOVOLJNOG BROJA BODOVA NISU UVRŠTENI U POTENCIJALNU RANG LISTU

 

 

Potencijalna lista prijava kojima nisu odobrena grant sredstva zbog nedostataka planiranih sredstava po projektima

Potencijalna lista prijava kojima nisu odobrena grant sredstva zbog formalno pravnih razloga

 

 

PRIKAŽI VIŠE TEKSTA

PODIJELI: