Kako efektivno komunicirati kroz krizu: Javnost, uposlenici, kupci, dobavljači... Ovu temu obrađuje naša naredna PIT Online Panel diskusija u okviru kampanje #IZAĐIMOJAČI.
Posebno proizvodne djelatnosti djelatnosti smatramo da pored tehnologije i operative nema neke naročite oblasti poslovanja koja treba imati značajnu ulogu. Možda su marketing i prodaja još nešto malo bitni, ali sve ostalo je gotovo zanemarivo.
Međutim, često zaboravljamo da se posao odvija preko ljudi, bilo da se radi o vlastitim uposlenicima, onima kod kupaca, dobavljača, lokalnoj zajednici. Da ne zaboravimo cjelokupnu javnost. Pa šta nam znače svi naši planovi, poduhvati, aktivnosti i uspjesi ukoliko ih nismo adekvatno komunicirali svim učesnicima procesa. Nenametljivo, ali hrabro, efektivno, inovativno, inspirirajuće.
Pored standardne ekipe ispred organizatora - Targer, "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, u ime Njemačke vlade”, partnerske kompanije, na teren nam ovog puta izlaze slijedeći panelisti, a od kojih se ima šta čuti i naučiti:
• Dragana Roter, Senior Communication Expert, Maverick Consulting – Beograd, RS
• Aida Salkić, Menadžerica korporativnih komunikacija, Prevent CEE - Sarajevo, BiH
• Nina Bijedić - Mujanović, Direktorica, Vispak – Visoko, BiH
• Kemal Balihodžić, UpTrend Marketing Solutions, Sarajevo, BiH – Moderator
Vrijeme pravog liderstva je upravo sad. Pridružite nam se na ovom online panelu i tako pomozite nama i sebi da iz ove situacije izađemo snažniji.
Četvrtak, 07.05.2020. u 18.00.
Molimo Vas da se na panel prijavite pojedinačno, nakon čega ćete link za prijavu dobiti na vašu email adresu. Prijava
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Akta.ba.
Bulevar Meše Selimovića 16 71000 Sarajevo PREVENT CEE d.o.o. Sarajevo
Zmaja od Bosne 7-7a, Importanne Center Tower 3, 4 Etage 71000 Sarajevo GIZ Office Sarajevo
Ozrakovići bb 71300 Visoko D.D. VISPAK prehrambena industrija Visoko
ul. Džemala Bijedića broj 185 71210 Ilidža Targer d.o.o. Sarajevo
Natoševićeva 32 11 000 Beograd AGENCIJA MAVERICK CONSULTING Beograd