BBI Banka savladala J Academy, Ribić raspoložen protiv BH Telecoma

30.01.2018. 13:11 / Izvor: sport.ba

Akademci su imali nekoliko prilika, ali realizacija je bila na veoma niskoj razini, a to su Bankari iskoristili te preko Čavčića i Arapčića stigli do 2:0.

U dvorani Amel Bečković u Vogošći sinoć su odigrana tri meča devetog kola SC Business lige, a viđeno je nekoliko interesantnih i neočekivanih rezultata.

BH Telecom – Addiko Bank 2:5 (Suljević, Tipura / Barbarić, Lalović, Rivić x3)

Prvo poluvrijeme je proteklo u veoma izjednačenoj igri obje ekipe.

Telecom je preko Suljevića stigao do vodstva, da bi Rivić pred kraj poluvremena poravnao rezultat, te se sa 1:1 otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Addiko preko Barbarića stiže do vodstva, da bi Tipura donio novo poravnanje.

Pred sami kraj susreta Bankari su se razigrali pa preko Lalovića i u dva navrata Ribića stižu do pobjede od 5:2.

BH Telecom: Žigović, Lindov, Granilo, Musić, Avdić, Junuzović, Borovina, Tipura, Čardaklija, Karić, Suljević.

Addiko Bank: Lalović, Kovačević, Ribić, Barbarić, Kajmović, Hadžiosmanović, Budimović, Mujanović.

Pokop – Tržnice Sarajevo 1:5 (Glasić / Otajagić x2, Klačar x2, Junuzović)

Tržnice su na otvaranju poluvremena stigle do vodstva od 1:0. Pokop je nakon primljenog pogotka krenuo u napad, a do izjednačenja stižu preko Glasića, pred sami kraj poluvremena.

U drugom dijelu nervoza se uvukla u redove Pokopa, a to Tržnice koriste pa preko Otajagića, Junuzovića, te u dva navrata Klačara stižu do pobjede od 5:1.

Pokop: Bihorac, Šarić, Nikšić, Kosovac, Sinanović, Čavčić, Jurić, Raščić, Pleh, Korda, Rikalo, Gabeljić, Subašić, Hasović, Bešlija, Bjelak, Turković.

Tržnice Sarajevo: Šahbazović, Hasanbegović, Otajagić, Džanković, Holjan, Junuzović, Smječanin, Huskić, Fetahović, Saračević, Trakić, Sarvan.

BBI Bank – J Academy 3:1 (Čavčić, Arapčić, Šahić / Ligata)

BBI Bank je od samog starta susreta odlučio igrati na kontranapade, dok su inicijativu prepustili ekipi J Academya.

Ligata je pred kraj poluvremena smanjio prednost na 2:1, te se sa ovim rezultatom otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Academy je imao nekoliko stopostotnih prilika, ali Ligata i društvo nisu bili precizni, te je kazna stigla preko Šahića koji pogađa i BBI Banci donosi pobjedu od 3:1.

BBI Bank: Halilčević, Rokša, Mašić, Ramić, Islamović, Herenda, Čavčić, Selimović, Arapčić, Kurić.

J Academy: Bečirović, Salkić, Omerović, Memić, Prljača, Sinković, Nekić, Ligata.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 3315503 ili na mail urednik@akta.ba.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Akta.ba.