Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 09.12.2019 10:14

Izvor: Dnevni Avaz, 08.12.2019

Obavještenje o namjeri objavljivanja ponude za preuzimanje preostalih 281.184 redovnih dionica emitenta Pobjeda d.d. Tešanj

Sažetak obavještenja o nabavci

Ova stranica sadrži obavještenje o javnoj nabavci. Predmet nabavke je Obavještenje o namjeri objavljivanja ponude za preuzimanje preostalih 281.184 redovnih dionica emitenta Pobjeda d.d. Tešanj. Ugovorni organ je HIFA - PETROL d.o.o. Sarajevo. CPV klasifikacije su 66130000-0(2) (Brokerske i srodne berzanske usluge, Usluge posredovanja u poslovanju vrijednosnim papirima i trgovini burzovnom robom i srodne usluge), 66171000-9(2) (Finansijski konsalting). Rok za dostavljanje ponuda je 14.12.2019.

Na stranici su dostupni uslovi za učešće, zahtjevi ugovornog organa, dokumentacija i druge informacije o postupku. Povezane izmjene, ispravke, aukcije, poništenja i dodjele ugovora prikazuju se kada su dostupne.

OBAVIJEST
 

Na osnovu čl. 9 stav (1) Zakona o preuzimanju dioničkih društava ("Sl. novine Federacije BiH", br. 77/15), izjavljujemo:

 

• da posjedujemo 37.928 redovnih dionica što čini 8,0833 % dionica emitenta Pobjeda d.d. Tešanj, Poslovna zona Bukva 3,74260 Tešanj, osnovnog kapitala 18.768.600,00 KM (469.215 redovnih dionica nominalne vrijednosti 40,00 KM),

• da smo u zajedničkom djelovanju sa Ahmetlić Ahmed, Branilaca Sarajeva 34, Sarajevo, koji posjeduje 54.730 redovnih dionica što čini 11,6642 % dionica emitenta Pobjeda d.d Tešanj, Poslovna zona Bukva 3, 74260 Tešanj, osnovnog kapitala 18.768.600,00 KM (469.215 redovnih dionica nominalne vrijednosti 40,00 KM),

• da smo u zajedničkom djelovanju sa Ahmetlić Muharem, Omladinska 56, Sarajevo, koji posjeduje 47.943 redovne dionice što čini 10,2177 % dionica emitenta Pobjeda d.d. Tešanj, Poslovna zona Bukva 3, 74260 Tešanj, osnovnog kapitala 18.768.600,00 KM (469.215 redovnih dionica nominalne vrijednosti 40,00 KM),

• da smo u zajedničkom djelovanju sa Hozić Ibrahim, Envera Šehovića 18, Sarajevo, koji posjeduje 47.430 redovne dionice što čini 10,1084 % dionica emitenta Pobjeda d.d. Tešanj, Poslovna zona Bukva 3, 74260 Tešanj, osnovnog kapitala 18.768.600,00 KM (469.215 redovnih dionica nominalne vrijednosti 40,00 KM),

• da ćemo u zakonski propisanom roku objaviti ponudu za preuzimanje preostalih 281.184 redovnih dionica, što čini 59,9264 % dionica navedenog emitenta.

 

HIFA-PETROL DOO
Hotonj bb
71320 Vogošća