Broj: 05-14-8908-2018
Datum, 07.02.2019.godine
Na osnovu člana 64. stav 1. tačka b)., člana 70. stav 1, 3. i 6. Zakona o javnim nabavkama („Službeni glasnik BiH", broj 39/14), te na osnovu preporuke Komisije za nabavke, a po provedenom postupku za nabavku radova na kompleksu gradskog stadiona „Tušanj" u Tuzli putem otvorenog postupka, Pomoćnik gradonačelnika za Službu za komunalne poslove, izgradnju i poslove mjesnih zajednica, donosi
ODLUKU
o izboru najpovoljnijeg ponuđača
Član 1.
Prihvata se preporuka Komisije za nabavke, te se ugovor za nabavku radova na kompleksu gradskog stadiona „Tušanj" u Tuzli dodjeljuje ponuđačima kako slijedi:
-za LOT1. ponuđaču „TEHNOGRAD" DOO TUZLA, sa ponuđenom cijenom od 201.146,69 KM bez PDV-a odnosno 235.341,63 KM sa uračunatim iznosom PDV-a;
-za LOT2. ponuđaču „BAUTECHNIK LEADER" DOO SARAJEVO, sa ponuđenom cijenom od 162.243,00 KM bez PDV-a odnosno 189.824,31 KM sa uračunatim iznosom PDV-a;
-za LOT3. ponuđaču „TOM CAT" DOO TUZLA, sa ponuđenom cijenom od 28.951,50 KM bez PDV-a odnosno 33.873,25 KM sa uračunatim iznosom PDV-a;
Član 2.
Ova odluka se dostavlja svim ponuđačima koji su učestvovali u postupku javne nabavke, u skladu sa članom 71. stav 2. Zakona o javnim nabavkama.
Član 3.
Ova odluka će se objaviti na web-stranici ugovornog organa (www.tuzla.ba) istovremeno s upućivanjem ponuđačima koji su učestvovali u postupku javne nabavke, u skladu sa članom 70. stav 6. Zakona o javnim nabavkama.
Član 4.
Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.
Obrazloženje
Postupak javne nabavke pokrenut je Odlukom o pokretanju postupka javne nabavke broj: 05-14-8908-2018 od 28.12.2018.godine.
Postupak nabavke je proveden putem otvorenog postupka za dostavu ponuda za koji je objavljeno Obavještenje o nabavci broj: 1004-1-3-1-3-1/19 objavljeno na Portalu javnih nabavki dana 09.01.2019.godine. Postupak nabavke provela je Komisija za nabavke imenovana Rješenjem broj: 05-14-8908-2018 od 28.12.2018.godine.
U toku postupka javne nabavke Komisija je zaprimila pristigle ponude, izvršila njihovo otvaranje, te pregled i ocjenu ponuda prema zahtjevima i kriterijima iz tenderske dokumentacije.
U postupku javne nabavke za LOT 1, utvrđeno je sljedeće :
-da je ukupan broj pristiglih ponuda 4 (četiri);
-da su blagovremeno zaprimljene 4 (četiri) ponude;
-da nije bilo neblagovremenih ponuda;
-da su sve ponude prihvatljive i da nema neprihvatljivih ponuda.
U postupku javne nabavke za LOT 2, utvrđeno je sljedeće :
-da je ukupan broj pristiglih ponuda 3 (tri);
-da su blagovremeno zaprimljene 3 (tri) ponude;
-da nije bilo neblagovremenih ponuda;
-da su sve ponude prihvatljive i da nema neprihvatljivih ponuda.
U postupku javne nabavke za LOT 3, utvrđeno je sljedeće :
-da je ukupan broj pristiglih ponuda 2 (dvije);
-da su blagovremeno zaprimljene 2 (dvije) ponude;
-da nije bilo neblagovremenih ponuda;
-da su sve ponude prihvatljive i da nema neprihvatljivih ponuda.
U postupku donošenja ove odluke, posebno su cijenjene činjenice da je Komisija, pravilno i potpuno, izvršila ocjenu kvalifikovanosti ponuđača te ocjenu prispjelih ponuda, u skladu sa kriterijima iz tenderske dokumentacije. U postupku ocjene provedenog postupka, Ugovorni organ nije našao razloge, nepravilnosti niti propuste u radu, koji bi eventualno bili osnov za neprihvatanje preporuke Komisije za nabavke.
Naime, u postupku je ocijenjeno da je Komisija u svemu pravilno postupila te da je izbor najpovoljnijih ponuđača izvršen u skladu sa Zakonom o javnim nabavkama, podzakonskim aktima, i tenderskom dokumentacijom.
Uvidom u priloženu dokumentaciju utvrđeno je da su ponuđači dostavili ponudu sa najnižom cijenom, za pripadajuće LOT-ove. Obzirom da je najniža cijena bio kriterij za dodjelu ugovora, odlučeno je kao u članu 1. ove odluke.
POUKA O PRAVNOM LIJEKU
Protiv ove odluke može se izjaviti žalba u roku od 10 (deset) dana od dana prijema ove odluke Uredu za razmatranje žalbi putem ugovornog organa.