OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA
1380-1-2-29-5-2/19
Broj obavještenja o nabavci 1380-1-2-29-3-14/18
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv FEDERALNO MINISTARSTVO ENERGIJE, RUDARSTVA I INDUSTRIJE
IDB/JIB 4227314160001
Kontakt osoba Jasna Vegar
Adresa Alekse Šantića bb
Poštanski broj 88000 Mostar (hp mo)
Općina/Grad Mostar
Telefon (036) 513-802
Faks (036) 580-015
Elektronska pošta jasmina.suhonjic@fmeri.gov.ba
Internet adresa www.fmeri.gov.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Entitetski nivo,Federacija Bosne i Hercegovine
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
I 3. Zajednička nabavka
Ne
I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?
Ne
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Usluge, Ostale usluge
II 2. Podjela na lotove
Ne
II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?
Ne
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta ugovora
Nabavka usluga pravnog lica kao stručnog konsultanta za pružanje konsultantskih usluga Vladi FBiH u izradi tenderske
dokumentacije, pripremi i provođenju javnog nadmetanja za dodjelu koncesije za istraživanje i eksploataciju nafte i plina na
prostoru Federacije Bosne i Hercegovine
II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora
Nabavka usluga pravnog lica kao stručnog konsultanta za pružanje konsultantskih usluga Vladi FBiH u izradi tenderske
dokumentacije, pripremi i provođenju javnog nadmetanja za dodjelu koncesije za istraživanje i eksploataciju nafte i plina na
prostoru Federacije Bosne i Hercegovine
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 76200000-5 | Stručne usluge za naftnu industriju |
II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci
II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?
Ne
II 6. Ukupna količina ili obim ugovora
U skladu sa projektnim zadatkom/tehničkom specifikacijom
II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
U skladu sa projektnim zadatkom/tehničkom specifikacijom
II 8. Da li je dozvoljena alternativna ponuda?
Ne
II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
Kao u tenderskoj dokumentaciji
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
III 2. Kriterij za dodjelu ugovora
Ekonomski najpovoljnija ponuda
III 2.a. Potkriteriji
R.Br. Naziv Učešće
1 Kvalitet 70,00 %
2 Cijena 30,00 %
III 4. Da li je korištena e-aukcija?
Ne
III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?
Ne
IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IHS GLOBAL LIMITED | 00788737 | London United | Kingdom |
IV 2. Informacije o dodjeli ugovora
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM
1275643,80
IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma
13.5.2019.
IV 2.d. Broj primljenih ponuda
1
IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda
1
IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
1275643,80
IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
1275643,80
IV 2.h. Primjena preferencijalnog tretmana
Ne
IV 4. Informacije o podugovaranjima
IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?
Da
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?
Ne
V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?
Ne