OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA
527-1-3-6-5-36/19
Broj obavještenja o nabavci 527-1-3-6-3-2/19
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.
IDB/JIB 4209372030004
Kontakt osoba Mensud Brčaninović i Emir Hasanović
Adresa Gornje Dubrave bb
Poštanski broj 75270 Živinice (bhp sa)
Općina/Grad Živinice
Telefon (035) 745-610
Faks (035) 745-611
Elektronska pošta javne.nabavke@tuzla-airport.ba
Internet adresa www.tuzla-airport.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Sektorski ugovorni organ iz člana 5. ZJN
I 2.b. Nivo
Kantonalni nivo,Tuzlanski kanton
I 2.c. Djelatnost
Djelatnost zračne luke
I 3. Zajednička nabavka
Ne
I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?
Ne
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Radovi, Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo, Izgradnja zgrada i građevinski radovi
II 2. Podjela na lotove
Da
II 2.a. Broj lotova
5
II 2.b. Dodjeljuje se ugovor za
Više lotova
II 2.b-1. Redni brojevi lotova za koje se dodjeljuje ugovor
1, 2, 4
II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?
Ne
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta ugovora
Nabavka radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i radovi na izgradnji kanalizacione mreže sa
uređajem za prečišćavanje otpadnih voda
II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora
Nabavka radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i radovi na izgradnji kanalizacione mreže sa
uređajem za prečišćavanje otpadnih voda
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 45000000-7 | Građevinski radovi |
II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci
II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?
Ne
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
III 2. Kriterij za dodjelu ugovora
Najniža cijena
III 4. Da li je korištena e-aukcija?
Da
III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?
Ne
ANEKS D
Broj lota za koji se dodjeljuje ugovor
1
I Opis
I 1. Naziv predmeta ugovora
Izvođenje građevinsko zanatskih radova
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 45000000-7 | Građevinski radovi |
II Ukupna količina ili obim ugovora
Definisano tenderskom dokumentacijom
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM
817278,18
II 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
Definisano tenderskom dokumentacijom
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice
IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TEHNOGRAD | 4209246590002 | Tuzla | Bosna i Hercegovina |
IV 2. Informacije o dodjeli ugovora
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM
909418,99
IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM
909418,99
IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma
11.6.2019.
IV 2.d. Broj primljenih ponuda
7
IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda
2
IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
909418,99
IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
968611,05
IV 2.h. Primjena preferencijalnog tretmana
Ne
IV 4. Informacije o podugovaranjima
IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?
Ne
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?
Ne
V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?
Ne
ANEKS D
Broj lota za koji se dodjeljuje ugovor
2
I Opis
I 1. Naziv predmeta ugovora
Izvođenje vodoinstalaterskih i kanalizacionih radova
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 45231300-8 | Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju |
II Ukupna količina ili obim ugovora
Definisano tenderskom dokumentacijom
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM
10797,56
II 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
Definisano tenderskom dokumentacijom
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice
IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TOM-CAT D.O.O. | 4209469460003 | Tuzla | Bosna i Hercegovina |
IV 2. Informacije o dodjeli ugovora
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM
10622,10
IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM
10622,10
IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma
8.7.2019.
IV 2.d. Broj primljenih ponuda
4
IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda
2
IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
10622,10
IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
14596,51
IV 2.h. Primjena preferencijalnog tretmana
Ne
IV 4. Informacije o podugovaranjima
IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?
Ne
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?
Ne
V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?
Ne
ANEKS D
Broj lota za koji se dodjeljuje ugovor
4
I Opis
I 1. Naziv predmeta ugovora
Izvođenje radova na elektroinstalacijama
I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 45310000-3 | Elektroinstalacijski radovi |
II Ukupna količina ili obim ugovora
Definisano tenderskom dokumentacijom
II 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM
189248,44
II 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
Definisano tenderskom dokumentacijom
II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice
IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DELING D.O.O. | 4209039530008 | Tuzla | Bosna i Hercegovina |
IV 2. Informacije o dodjeli ugovora
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM
187889,15
IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM
187889,15
IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma
11.6.2019.
IV 2.d. Broj primljenih ponuda
4
IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda
4
IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
187889,15
IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
209798,02
IV 2.h. Primjena preferencijalnog tretmana
Ne
IV 4. Informacije o podugovaranjima
IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?
Ne
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?
Ne
V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?
Ne