Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 28.08.2019. 00:00

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 28.08.2019.

Usluga pristupa i korištenja web aplikacije Sistem za prijavui odjavu turista putem aplikacije www.prijava.ba i zakup korisničkih računa za potrebe Turističke zajednice KS

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Usluga pristupa i korištenja web aplikacije Sistem za prijavui odjavu turista putem aplikacije www.prijava.ba i zakup korisničkih računa za potrebe Turističke zajednice KS. Ugovorni organ je Turistička zajednica Kantona Sarajevo. Datum objave je 28.08.2019. Odabrani ponuđač je LOG IN Novi Travnik. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 5.640,00 KM.

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Naziv predmeta ugovora:

Usluga pristupa i korištenja web aplikacije Sistem za prijavui odjavu turista putem aplikacije www.prijava.ba i zakup korisničkih računa za potrebe Turističke zajednice KS


Organizacija:

Turistička zajednica Kantona Sarajevo

Vrsta postupka:

Direktni sporazum

Vrsta ugovora:

Usluge

Ugovor potpisan sa:

LOG IN Novi Travnik (4337733150008)

Datum potpisivanja ugovora:

28.06.2019.

Vrijednost potpisanog ugovora iznos bez PDV-a (KM):

5.640,00

Broj obavještenja o dodjeli ugovora sa Portala JN:

19294-8-2-21/19