1278-7-2-50-5-48/23
Broj obavještenja o nabavci 1278-7-2-50-3-28/23
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA
IDB/JIB 4200295100005
Kontakt osoba Amela Pašić- Hadžimehmedović
Adresa Hamdije Kreševljakovića 3
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 208-340
Faks (033) 208-341
Elektronska pošta grad@sarajevo.ba
Internet adresa www.sarajevo.ba
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Grad,Sarajevo
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
I 3. Zajednička nabavka
Ne
I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?
Ne
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Usluge, Ostale usluge
II 2. Podjela na lotove
Ne
II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?
Ne
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta ugovora
Zalijevanje i održavanje cvijeća na pet mostova u Sarajevu:most Vijećnica, most Ćumurija, most Čobanija, Ajfelov most i
most Suade i Olge, te zalijevanje i održavanje Cvijeta Srebrenice
II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora
Zalijevanje i održavanje cvijeća na pet mostova u Sarajevu:most Vijećnica, most Ćumurija, most Čobanija, Ajfelov most i
most Suade i Olge, te zalijevanje i održavanje Cvijeta Srebrenice
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 77300000-3 | Hortikulturne usluge |
II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci
II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?
Ne
II 6. Ukupna količina ili obim ugovora
U skladu sa tenderskom dokumentacijom
II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Grad Sarajevo
II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
DO 15.09.2023.
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Konkurentski zahtjev
III 2. Kriterij za dodjelu ugovora
Najniža cijena
III 4. Da li je korištena e-aukcija?
Da
III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?
Ne
IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GREENLINE | 4201458110000 | Vogošća | Bosna i Hercegovina |
IV 2. Informacije o dodjeli ugovora
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM
6790,00
IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM
6790,00
IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma
28.04.2023.
IV 2.d. Broj primljenih ponuda
2
IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda
2
IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
6790,00
IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM
6800,20
IV 4. Informacije o podugovaranjima
IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?
Ne
ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE
V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?
Ne
V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?
Ne