Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 01.02.2024 08:03

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 31.01.2024

MS klasa I povodom dana OS BiH, 5.bLP

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: MS klasa I povodom dana OS BiH, 5.bLP. Ugovorni organ je MINISTARSTVO ODBRANE BIH Sarajevo. Odabrani ponuđač je YIMOR d.o.o. Domaljevac. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 742,74 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodu: 15000000-8 (Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka robe klase I – hrana za potrebe pripadnika OS BiH, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

723-4-1-77-5-100/24


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv MINISTARSTVO ODBRANE BIH
IDB/JIB 4200745400004
Kontakt osoba Velibor Gojković
Adresa Hamdije Kreševljakovića 98
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Opština/Grad Stari Grad (Sarajevo)
Telefon (033) 286-574
Faks (033) 286-697
Elektronska pošta nabavka_prodaja@mod.gov.ba
Internet adresa www.mod.gov.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Državni nivo

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Nabavka MS klase I povodom dana OS BiH, 5.bLP

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Nabavka artikala ishrane na lokaciji kasarne aerodroma ''Dubrave'' Živinice u svrhu organizovanja svečanog
ručka povodom dana OS BiH, 01. Decembra.

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 15000000-8 Hrana, piće, duvan i srodni proizvodi

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

Artikli ishrane

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Kasarna aerodrom ''Dubrave'' Živinice

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

1 dan

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Pregovarački postupak bez objavljivanja obavještenja o nabavci

III 2. Kriterijumi za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 5. Da li je objavljeno prethodno informaciono obavještenje?

Ne

III 6. Da li je objavljeno ex ante obavještenje o transparentnosti?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 YIMOR DOO 4254012470009 Domaljevac/Šamac Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM

742,74

IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma

03.01.2024.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

2

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

1

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

742,74

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

742,74

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku sa dodjelu ovog ugovora?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne


ANEKS C2


a) Uslov iz Zakona za primjenu "Pregovaračkog postupka bez objavljivanja obavještenja o nabavci"

Član 21. Stav (1) Tačka d)

b) Razlozi za primjenu "Pregovaračkog postupka bez objavljivanja obavještenja o nabavci"

Ne postoji važeći ugovor sa vanjskim dobavljačem za realizaciju predmetne nabavke robe.
OSBiH ne raspolaže potrebnim materijalnim sredstvima klase I u svojim magacinima ishrane.
Radi se o ključnim artiklima klase I koji su neophodni u organizaciji obilježavanja Dana OS BiH kako se ne bi
narušio kontinuitet proslave 1. Decembra, Dana OS BiH na lokaciji kasarna aerodrom ''Dubrave'' Živinice.

c) Broj ponuđača sa kojima ste pregovarali

1

d) Naziv ponuđača sa kojima ste pregovarali

YIMOR DOO