Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 20.02.2024 12:06

Izvor: Akta.ba, 06.02.2024

Usluge hotelskog smještaja

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Usluge hotelskog smještaja. Ugovorni organ je BRČKO DISTRIKT BiH. Odabrani ponuđači su SLOBOPROM d.o.o. Lončari, Leotar d.o.o. Trebinje, GARDEN CITY HOTEL KONJIC d.o.o. i Kvalitet gradnja d.o.o. Beograd. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 55100000-1 (Hotelske usluge), 55110000-4 (Usluge hotelskog smještaja).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Nabavka usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

VLADA BRČKO

 

Broj predmeta: 13-002419/23

Broj akta: 01.1-1528ZN-032/24

Datum,     22. 1. 2024.. godine

Mjesto,     Brčko

 

Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta BiH («Službeni glasnik Brčko distrikta BiH»,

broj 27/23 - prečišćeni tekst), u skladu s članom 8. Zakona o javnim nabavkama («Službeni glasnik BiH»,

broj 39/14 i 59/22), Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II dio B Zakona o javnim

nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 66/16) i Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda sa prepoiukom

broj: SuPK-07-263/24-II od 17.01.2024.godine, gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi,

 

ODLUKU O IZBORU

NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA

 

Član 1.

U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog

smještaja za vozača, u periodu od 22.01.2024. godine do 23.01.2024. godine u Konjicu, za potrebe

Apelacionog suda Brčko distrikta BiH, izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.

Naziv najpovoljnijeg ponuđača je:  „GARDEN CITY HOTEL KONJIC" d.o.o Konjic.

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 152,10 KM.

 

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka nabavke broj: 13-002419/23 od

03.11.2023. godine, Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj:

13-002419/23 od 13.11.2023. godine, Zahtjeva za pokretanje postupka nabavke broj: 13-002419/23 od

26.12.2023. godine, specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.

 

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu,

organizacioni kod 12030001, ekonomski kod 613100.

 

Obrazloženje

Službenik za javne nabavke u Pravosudnoj komisiji je započeo sa otvaranjem ponuda dana 17.01.2024.

godine pri čemu je konstatovano da je ponudu dostavio jedan ponuđač. Konstatovano je da je ponuđač

dostavio traženu dokumentaciju - registraciju o obavljanju djelatnosti i time je dokazao kvalifikovanost.

Ponuda je bila u okviru procijenjene vrijednosti nabavke i dostavljena je preporuka o izbom ponuđača.

 

POUKA O PRAVNOM LIJEKU:

Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu

dostavljanjem žalbe u najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove,

Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o

dodjeli ugovora.  .

 

 

Broj predmeta:    13-002419/23

Broj akta:   SuPK-07-304/24-II

Datum,      26.01.2024. godine

Mjesto,      Brčko

Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta BiH («Službeni glasnik Brčko distrikta BiH», broj 27/23 -

prečišćeni tekst), u skladu s članom 8. Zakona o javnim nabavkama («Službeni glasnik BiH», broj 39/14 i 59/22),

Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II Zakona o javnim nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 2/23) i

Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda sa preporukom broj: SuPK-07-304/24-I od 23.01.2024. godine,

gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi,

 

ODLUKU O IZBORU

NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA

 

Član 1.

U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja, za

potrebe Tužilaštva Brčko distrikta BiH, u periodu od 29.01.2024. godine do 30.01.2024. godine u Banja Luci, izabran je

najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.

Naziv najpovoljnijeg ponuđača je:  „SLOBOPROM " d.o.o LONČARI.

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 127,50 KM.

 

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 03.11.2023. godine,

Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 od 13.11.2023. godine,

Zahtjeva za pokretanje postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 26.12.2023. godine, specifikacije usluga i ponude

najpovoljnijeg ponuđača.

 

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu, organizacioni kod

12040001, ekonomski kod 613100.

 

Obrazloženje

Službenik za javne nabavke u Pravosudnoj komisiji je započeo sa otvaranjem ponuda dana 23.01.2024. godine pri čemu

je konstatovano da je ponudu dostavio jedan ponuđač. Konstatovano je daje ponuđač dostavio traženu dokumentaciju -

registraciju o obavljanju djelatnosti i time je dokazao kvalifikovanost. Ponuda je bila u okviru procijenjene vrijednosti

nabavke i dostavljena je preporuka o izboru ponuđača.

 

POUKA O PRAVNOM LIJEKU:

 

Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu dostavljanjem žalbe u

najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko

distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.

 

 

Broj akta:   SuPK-305/24-II

Datum,      26.01.2024. godine

Mjesto,      Brčko

 

Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta BiH («Službeni glasnik Brčko distrikta BiH», broj 27/23 -

prečišćeni tekst), u skladu s članom 8. Zakona o javnim nabavkama («Službeni glasnik BiH», broj 39/14 i 59/22),

Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II Zakona o javnim nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 2/23) i

Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda sa preporukom broj: SuPK-07-305/24-I od 26.01.2024. godine,

gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi,

 

ODLUKU O IZBORU

NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA

 

Član 1.

U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja za potrebe

Apelacionog suda Brčko distrikta BiH, u periodu od 29.01.2024. godine do 30.01.2024. godine, u Trebinju, izabran je

najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.

Naziv najpovoljnijeg ponuđača je:  „LEOTAR" d.o.o Trebinje.

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 81,00 KM.

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 03.11.2023. godine,

Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 od 13.11.2023. godine,

Zahtjeva za pokretanje postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 26.12.2023. godine, specifikacije usluga i ponude

najpovoljnijeg ponuđača.

 

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu, organizacioni kod

12030001, ekonomski kod 613100.

 

Obrazloženje

Službenik za javne nabavke u Pravosudnoj komisiji je započeo sa analizom ponuda dana 26.01.2024. godine pri čemu

je konstatovano daje ponudu dostavio jedan ponuđač. Konstatovano je daje ponuđač dostavio traženu dokumentaciju -

registraciju o obavljanju djelatnosti i time je dokazao kvalifikovanost. Ponuda je bila u okviru procijenjene vrijednosti

nabavke i dostavljena je preporuka o izboru ponuđača.

 

POUKA O PRAVNOM LIJEKU:

Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu dostavljanjem žalbe u

najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko

distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.

 

Broj predmeta: 13-002419/23

Broj akta: SuPK-07-324/24-II

Datum: 29.01.2024. godine

Mjesto: Brčko

 

 

 

Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta BiH («Službeni glasnik Brčko distrikta BiH», broj 27/23 -

prečišćeni tekst), u skladu s članom 8. Zakona o javnim nabavkama («Službeni glasnik BiH», broj 39/14 i 59/22),

Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II Zakona o javnim nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 2/23) i

Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda sa preporukom broj: SuPK-07-324/24-I od 26.01.2024. godine,

gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi,

 

ODLUKU O IZBORU

NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA

 

Član 1.

U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja za potrebe

Tužilaštva Brčko distrikta BiH, u periodu od 07.02.2024. godine do 08.02.2024. godine, u Beogradu, izabran je

najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.

Naziv najpovoljnijeg ponuđača je: „KVALITET GRADNJA " d.o.o Beograd-Zemun,

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 118,07 KM.

 

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 03.11.2023. godine,

Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 od 13.11.2023. godine,

Zahtjeva za pokretanje postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 26.12.2023. godine, specifikacije usluga i ponude

najpovoljnijeg ponuđača.

 

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu, organizacioni kod

12040001, ekonomski kod 613100.

 

Obrazloženje

Službenik za javne nabavke u Pravosudnoj komisiji je započeo sa otvaranjem ponuda dana 26.01.2024. godine pri čemu

je konstatovano da je ponudu dostavio jedan ponuđač. Konstatovano je da je ponuđač dostavio traženu dokumentaciju -

registraciju o obavljanju djelatnosti i time je dokazao kvalifikovanost. Ponuda je bila u okviru procijenjene vrijednosti

nabavke i dostavljena je preporuka o izboru ponuđača.

 

POUKA O PRAVNOM LIJEKU:

 

Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu dostavljanjem žalbe u

najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko

distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.