VLADA BRČKO
Broj predmeta: 13-002419/23
Broj akta: 01.1-1528ZN-0037/24
Datum: 2.2.2024.
Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta Bosne i Hercegovine -
prečišćeni tekst ("Službeni glasnik Brčko distrikta BiH" broj: 27/23), u skladu sa članom 8.
Zakona o javnim nabavkama („Službeni glasnik BiH", broj: 39/14 i 59/22), Pravilnikom o
postupku dodjeleugovora o uslugama iz Aneksa II Zakona o javnim nabavkama („Službeni
glasnik Bosne i Hercegovine" broj: 2/23) i Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj:
13-002419/23 od 25.01.2024. godine, na prijedlog Odjeljenja za zdravstvo i ostale usluge,
gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi
ODLUKU
O IZBORU NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA
Član I.
U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja za potrebe dva zaposlenika Odjeljenja za zdravstvo i ostale usluge u periodu od 14.02. do 16.02. 2024. godine na Vlašiću, Travnik, a za potrebe Odjeljenja za zdravstvo i ostale usluge (Lot 4), izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.
Naziv najpovoljnijeg ponuđača je: HOTEL „MANAGEMENT" doo Travnik
Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 608,00 KM (slovima: šeststotinaosaniKM).
Član 2.
Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23, akt broj: 01.1-1528ZN-0024/23 od 3.11.2023. godine i akt broj: 01.1 -1528ZN-0026/23 od 13.11.2023. godine, Javnog poziva za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, akt broj: 02-1533ST-0028/23 od 26.12.2023. godine, Izvještaja komisije o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13-002419/23 od 25.01.2024. godine, specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.
Član 3.
Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu, organizacioni kod 19010001 i ekonomski kod 613100.
Član 4.
Ova odluka stupa na snagu danom donošenja i objavit će se u „Službenom glasniku Brčko distrikta BiH".
Obrazloženje
U skladu sa članom 4 stav (5) Instrukcije o organizaciji i internom postupanju u postupcima javnih nabavki u Brčko distriktu Bili („SI. glasnik Brčko distrikta BiH", broj: 3/23) Komisija ispred Odjeljenja za zdravstvo i ostale usluge započela je sa otvaranjem ponude dana 25.01.2024. godine i konstatovala da je ponudu dostavio jedan ponuđač. Pristupilo se analizi i ocjeni dostavljene
ponude - predračuna u skladu sa uslovima utvrđenim Javnim pozivom za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, akt broj: 02-1533ST- 0028/23 od 26.12.2023. godine. Komisija je na osnovu uvida u dostavljenu dokumentaciju sačinila
Izvještaj o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13-002419/23 od 25.01.2024. godine i istim konstatovala da je ponuđač dostavio traženu dokumentaciju - registraciju o obavljanju djelatnosti,
odnosno da je ponuđač kvalifikovan, te da je iznos naveden u predračunu - ponudi u okviru procijenjene vrijednosti date u Odluci o pokretanju postupka za predmetnu nabavku, odnosno da
je prihvatljiv. Komisija je dala preporuku o izboru najpovoljnijeg ponuđača - HOTEL „MANAGEMENT" doo Travnik, čija je vrijednost ponude 608,00 KM sa uračunatim iznosom PDV-a.
POUKA O PRAVNOM LIJEKU:
Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo žalbe ugovornom organu dostavljanjem žalbe
u najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.
Broj akta: 0I.1-I528ZN-049/24
Datum, 9. 2. 2024.. godine
Mjesto. Brčko
Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta Bosne i Hercegovine - prečišćeni tekst („Službeni glasnik Brčko distrikta BiH" broj: 27/23), u skladu sa članom 8. Zakona o javnim nabavkama („Službeni glasnik BiH", broj: 39/14 i 59/22), Pravilnikom o postupku dodjclcu govora o uslugama iz Aneksa II Zakona o javnim nabavkama („Službeni glasnik Bosne i Hercegovine" broj: 2/23) i Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13-002419/23 od 9.2.2024. godine, na prijedlog Odjeljenja za evropske integracije imeđunarodnu saradnju, gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi
ODLUKU
O IZBORU NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA
Član I.
U provedenom postupku po posebnom režimu za ncprioritelne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja za potrebe jednog zaposlenika Odjeljenja za evropske integracijo imedunarodnu saradnju u periodu od 12. do 13. februara 2024. godine, u Beogradu (R. Srbija), a za potrebe Odjeljenja za evropske integracije imedunarodnu saradnju (Lot 24), izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.
Naziv najpovoljnijeg ponuđača je: „DINAMIK -TURS" d.o.o. Brčko.
Vrijednost ugovora sa uračunatiin PDV-om iznosi: 277,00 KM.
Član 2.
Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 (broj akta: 0I.I-1528ZN-0024/23 od 3.11.2023. godine i broj akta: 0I.1-1528ZN- 0026/23 od 13.1 1.2023. godine), Javnog poziva za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, broj akta: 02-1533S Г-0028/23 od 26.12.2023. godine. Izvještaja komisije o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13-002419/23 od 9.2.2024. godine, specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.
Član 3.
Finansiranje navedene nabavke će se vršili iz budžeta Brčko distrikta Bili za fiskalnu 2024. godinu, organizacioni kod 31010001, ekonomski kod 613100.
Član 4.
Ova odluka stupa na snagu danom donošenja i objavit će sc u „Službenom glasniku Brčko distrikta BiH".
Obrazloženje
U skladu sa članom 4. stav (5) Instrukcije o organizaciji i internom postupanju u postupcima javnih nabavki u Brčko distriktu BiH („SI. glasnik Brčko distrikta Bili", broj: 3/23), Komisija Odjeljenja za
evropske integracije imedunarodnu saradnju započela je sa otvaranjem ponude dana 9.2.2024. godine i konstatovala da je ponudu dostavio jedan ponuđač. Pristupilo se analizi i ocjeni dostavljene ponude -
predračuna u skladu sa uslovima utvrđenim Javnim pozivom za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, akt broj: 02-1533ST-0028/23 od 26.12.2023. godine.
Komisija je na osnovu uvida u dostavljenu dokumentaciju sačinila Izvještaj o analizi, ocjeni i
rangiranju ponuda, broj: 13-002419/23 od 9.2.2024. godine i istim konstatovala daje ponuđač dostavio traženu dokumentaciju registraciju o obavljanju djelatnosti, odnosno da je ponuđač kvalifikovan, te da je iznos naveden u predračunu — ponudi u okviru procijenjene vrijednosti date u Odluci o
pokretanju postupka za predmetnu nabavku, odnosno da je prihvatljiv Komisija je dala preporuku o
izboru najpovoljnijeg ponuđača „DINAMIK TURS" đ.o.o. Brčko.
POUKA O PRAVNOM LIJEKU:
Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo žalbe ugovornom organu dostavljanjem žalbe u najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove Vlade Brčko distrikta BiH, Pododjeljenje za javne nabavke, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.
Broj predmeta: 13-002419/23
Broj akta: 01 1 -1528ZN-039/24
Datum: 5. 2.2024 godine
Na osnovu člana I 7. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta Bili - prečišćeni tekst («Službeni glasnik Brčko distrikta BiH». broj 27/23 - prečišćeni tekst), u skladu s članom 8. Zakona o javnim nabavkama («Službeni glasnik Bill». broj: 39/14 i 59/22). Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama i7 Aneksa II dio B Zakona o javnim nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 66/16) i Zapisnika o pregledu i ocjeni ponuda sa preporukom broj: 13-003035/22 od 14.12.2023. godine, gradonačelnik Brčko distrikta Bill donosi.
ODLUKU O IZBORU
NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA
Član 1.
U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja za tri službenika Odjeljenja za komunalne poslove Vlade Brčko distrikta BiH, u periodu od 14.2.2024.godine do 16.2.2024. godine na Vlašiću, a za potrebe Odjeljenja za komunalne poslove Vlade Brčko distrikta BiH. izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.
Naziv najpovoljnijeg ponuđača je:
Hotel Maganement d.o.o. Babanovac bb Travnik
Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi: 1.212,00 KM.
Član 2.
Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 03.1 1.2023. godine, Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23
od 13.1 1.2023. godine. Javnim pozivom broj: 13-002419/23 od 26.12.2023. godine specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.
Član 3.
Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta Bill za 2024. godinu, organizacioni kod 23010001 i 23020001. ekonomski kod 613100.
Obrazlože nj e
Komisija iz Odjeljenja za komunalne poslove je započela sa otvaranjem ponuda dana 26.1.2024.godine i konstatovala da je ponudu dostavio jedan ponuđač. Konstatovano je da je ponuđač dostavio traženu
dokumentaciju - registraciju o obavljanju djelatnosti i time je dokazao kvalifikovanost. Ponuda je bila u
okviru procijenjene vrijednosti nabavke i dostavl jena je preporuka o izboru ponuđača.
POUKA O PRAVNOM LIJEKU:
Protiv ovo odluke zainteresovanc strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu
dostavljanjem žalbe u najmanje tri primjerka u Odjeljenje /л stručne i administrativne poslove,
Pododjeljenje /а javne nabavke Vlade Brčko distrikta Bili. u roku od 30 dana od objave obavještenju o
dodjeli ugovora.
Broj predmeta: 13-002419/23
Broj akta: PK-07-372/24-11
Datum: 06.02.2024. godine
Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta BiH («Službeni glasnik Brčko distrikta BiH», broj 27/23 -
prečišćeni tekst), u skladu s članom 8. Zakona o javnim nabavkama («Siužbeni glasnik BiH», broj 39/14 i 59/22),
Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II Zakona ojavnim nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 2/23) i
Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda sa preporukom broj: SuPK-07-372/24-1 od 06.02.2024. godine,
gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi,
ODLUKU O IZBORU
NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA
Član I.
U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja, za potrebe Tužilaštva Brčko distrikta Bill, u periodu od 12.02.2024. godine do 13.02.2024. godine u Sarajevu, izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.
Naziv na jpovol jni jeg ponuđača je: „Tareq Hospitality" d.o.o Sarajevo.
Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 149,19 KM.
Član 2.
Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 03.1 1.2023. godine. Odluke o izm jenama i dopunama Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 od 13.11.2023. godine. Zahtjeva za pokretanje postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 26.12.2023. godine, specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.
Član 3.
Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu, organizacioni kod 12040001. ekonomski kod 613100.
Obrazloženje
Službenik za javne nabavke u Pravosudnoj komisi ji je započeo sa otvaranjem ponuda dana 06.02.2024. godine pri čemu
je konstatovano daje ponudu dostavio jedan ponuđač. Konstatovano je da je ponuđač dostavio traženu dokumentaciju
registraciju o obavljanju djelatnosti i time je dokazao kvalifikovanost. Ponuda je bila u okviru procijenjene vrijednosti
nabavke i dostavljena je preporuka o izboru ponuđača.
POUKA O PRAVNOM LIJEKU:
Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu dostavljanjem žalbe u najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko
distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.