Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 08.04.2024 09:20

Izvor: Akta.ba, 13.03.2024

Usluge hotelskog smještaja

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Usluge hotelskog smještaja. Ugovorni organ je BRČKO DISTRIKT BiH. Odabrani ponuđač je EUROPA d.o.o. Sarajevo. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodu: 55110000-4 (Usluge hotelskog smještaja).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Nabavka usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

VLADA BRČKO

 

Broj predmeta: 13-002419/23

Broj akta: 01.1-1528ZN-0078/24

Datum,     13. 3. 2024.. godine

Mjesto,     Brčko

 

Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta Bosne i Hercegovine - prečišćeni tekst

("Službeni glasnik Brčko distrikta BiH" broj: 27/23), u skladu sa članom 8. Zakona o javnim nabavkama

(„Službeni glasnik BiH", broj: 39/14 i 59/22), Pravilnikom o postupku dodjele ugovora o uslugama iz

Aneksa II Zakona o javnim nabavkama („Službeni glasnik Bosne i Hercegovine" broj: 2/23) i Izvještaja o

analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13-002419/23 od 13.03.2024. godine, na prijedlog Odjeljenja za

zdravstvo i ostale usluge, gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi

 

ODLUKU O IZBORU NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA

 

Član 1.

U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog

smještaja za potrebe dva zaposlenika Odjeljenja za zdravstvo i ostale usluge, Pododjeljenja za javno

zdravstvo, u periodu od 17.04. do 18.04. 2024. godine u Sarajevu, a za potrebe Odjeljenja za zdravstvo i

ostale usluge (Lot 4), izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor

Naziv najpovoljnijeg ponuđača je: „HOTEL Evropa" doo Sarajevo

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 229,00 KM (slovima: dvijestotinedvadesetdevet KM)

 

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23, akt broj:

01.1-1528ZN-0024/23 od 3.11.2023. godine i akt broj: 01.1 -1528ZN-0026/23 od 13.11.2023. godine,

Javnog poziva za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu.

obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, akt broj:

02-1533ST-0028/23 od 26.12.2023. godine, Izvještaja komisije o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj:

13-002419/23 od 13.03.2024. godine, specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.

 

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu,

organizacioni kod 19020001 i ekonomski kod 613100.

 

Član 4.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja i objavit će se u „Službenom glasniku Brčko distrikta BiH",

Obrazloženje

U skladu sa članom 4 stav (5) Instrukcije o organizaciji i internom postupanju u postupcima javnih nabavki

u Brčko distrikta BiH („SI. glasnik Brčko distrikta BiH", broj: 3/23) Komisija ispred Odjeljenja za zdravstvo

i ostale usluge započela je sa otvaranjem ponude dana 13.03.2024. godine i konstatovala da je ponudu

dostavio jedan ponuđač. Pristupilo se analizi i ocjeni dostavljene ponude - predračuna u skladu sa uslovima

utvrđenim Javnim pozivom za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na

službenom putu, obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka lotovi 1-29), broj: 13-

002419/23. akt broj: 02-1533ST0028/23 od 26.12.2023. godine. Komisija je na osnovu uvida u dostavljenu

dokumentaciju sačinila Izvještaj o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13-002419/23 od 13.01.2024.

godine i istim konstatovala da je ponuđač dostavio traženu dokumentaciju - registraciju o obavljanju 

Broj predmeta; SuPK-07-691/24-11

Datum,      25.03.2024. godine

Mjesto,      Brčko

 

Na osnovu člana 18. stav (1) Zakona o Pravosudnoj komisiji Brčko distrikta BiH, u skladu s članom 8. Zakona o javnim

nabavkama («Službeni glasnik BiH», broj 39/14 i 59/22). Pravilnika u postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa 11

Zakona o javnim nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 2/23), Odluke o davanju ovlaštenja broj predmeta 05-000137/24, broj

akta 01.1-1528ZN-001.24 od 14.2.2024. godine i l/vješLija o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda sa preporukom broj: SuPK-

07-691/24-1 od 25.03.2024. godine, predsjednik Pravosudne komisije Brčko distrikta BiH donosi,

 

ODLUKU O IZBORU

NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA

 

Član 1.

U provedenom postupku po posebnom režimu /а neprioritetne usluge /.u nabavku usluga hotelskog smještaja, za

potrebe Tužilaštva Brčko distrikta BiH, u periodu od 02.04.2024. godine do 03.04.2024. godine u Sarajevu, izabran je

najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.

Naziv najpovoljnijeg ponuđača je: „EUROPA" d.o.o Sarajevo, Hotel Holiday.

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 134,50 KM.

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka nabavku broj: 13-002419/23 od 03.11,2023, godine.

Odluke i) izmjenama i dopunama Odluke <> pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 ud 13.11.2023. godine,

Zahtjeva za pokretanje postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 26.12.2023. godine, specifikacije usluga i ponude

najpovoljnijeg ponuđača.

 

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu, organizacioni kod

12040001, ekonomski kod 613100.

 

Obrazloženje

Službenik za javne nabavke u Pravosudnoj komisiji je zapuCeo sa otvaranjem ponuda dana 25.03.2024. godine pri čemu

je konstatovano da je ponudu dostavio jedan punudać, KonAtatovano je da je ponuđač dostavio traženu dokumentaciju

registraciju o obavljanju djelatnosti i time je dokazao kvnlifikovanost, Ponuda je bila u okviru procijenjene vrijednosti

nabavke i dostavljena je preporuka o izboru ponuđača.

 

POUKA O PRAVNOM LIJEKU:

 

Protiv ove odluke zainteitsovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu dostavljanjem žalbe u

najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko

distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.

 

Broj predmeta: SuPK-07-693/24-II

Datum,      26.03.2024. godine

Mjesto,      Brčko

Na osnovu člana 18. stav (1) Zakona o Pravosudnoj komisiji Brčko distrikta BiH, u skladu s članom 8. Zakona o javnim

nabavkama («Službeni glasnik BiH», broj 39/14 i 59/22), Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II

Zakona o javnim nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 2/23), Odluke o davanju ovlaštenja broj predmeta 05-000137/24, broj

akta 01.1-1528ZN-001/24 od 14.2.2024. godine i Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda sa preporukom broj: SuPK-

07-693/24-1 od 26.03.2024. godine, predsjednik Pravosudne komisije Brčko distrikta BiH donosi,

 

ODLUKU O IZBORU

NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA

 

Član 1.

U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja, za

potrebe Pravosudne komisije Brčko distrikta BiH, u periodu od 03.04.2024. godine do 04.04.2024. godine u Sarajevu,

izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.

Naziv najpovoljnijeg ponuđača je: „EUROPA" d.o.o Sarajevo, Hotel Holiday.

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi 134,50 KM.

 

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 03.11.2023. godine,

Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 od 13.11.2023. godine,

Zahtjeva za pokretanje postupka nabavke broj: 13-002419/23 od 26.12.2023. godine, specifikacije usluga i ponude

najpovoljnijeg ponuđača.

 

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu, organizacioni kod

12010001, ekonomski kod 613100.

 

 

Obrazloženje

Službenik za javne nabavke u Pravosudnoj komisiji je započeo sa otvaranjem ponuda dana 26.03.2024. godine pri čemu

je konstatovano da je ponudu dostavio jedan ponuđač. Konstatovano je da je ponuđač dostavio traženu dokumentaciju -

registraciju o obavljanju djelatnosti i time je dokazao kvalifikovanost. Ponuda je bila u okviru procijenjene vrijednosti

nabavke i dostavljena je preporuka o izboru ponuđača.

 

POUKA O PRAVNOM LIJEKU:

 

Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu dostavljanjem žalbe u

najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko

distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.