Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 12.04.2024 02:23

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 12.04.2024

Sistem za evidentiranje prekršaja nepropisnog zaustavljanja i parkiranja motornih vozila na stajalištima javnog prevoza na području Kantona Sarajevo

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Sistem za evidentiranje prekršaja nepropisnog zaustavljanja i parkiranja motornih vozila na stajalištima javnog prevoza na području Kantona Sarajevo. Ugovorni organ je Ministarstvo unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo - Uprava policije. Odabrani ponuđač je MIBO KOMUNIKACIJE d.o.o. Sarajevo. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 731.980,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodu: 35123500-7 (sistem video identifikacije).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka sistema za evidentiranje prekršaja nepropisnog zaustavljanja i parkiranja motornih vozila na stajalištima javnog prevoza na području Kantona Sarajevo, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

16475-1-1-167-5-67/24


Broj obavještenja o nabavci 16475-1-1-167-3-157/23

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA KANTONA SARAJEVO - UPRAVA
POLICIJE
IDB/JIB 4200220350146
Kontakt osoba Amar Milišić
Adresa La Benevolencija 16
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 286-822
Faks (033) 655-917
Elektronska pošta javnenabavke.up@mup.ks.gov.ba
Internet adresa mup.ks.gov.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Kantonalni nivo,Kanton Sarajevo

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Nabavka sistema za evidentiranje prekršaja nepropisnog zaustavljanja i parkiranja motornih vozila na stajalištima javnog
prevoza na području Kantona Sarajevo

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Nabavka sistema za evidentiranje prekršaja nepropisnog zaustavljanja i parkiranja motornih vozila na stajalištima javnog
prevoza na području Kantona Sarajevo

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 35123500-7 Videosistemi za identifikaciju

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

Navedeno u TD

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Navedeno u TD

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Navedeno u TD

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Da

III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 MIBO KOMUNIKACIJE D.O.O. 4200470540005 Ilidža Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM

731980,00

IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM

731980,00

IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma

15.03.2024.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

1

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

1

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

731980,00

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

731980,00

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne