Broj: 02.1-13-2108/24
Brčko, 15. 4. 2024. godine
Na osnovu člana 23a Zakona o službenicima i namještenicima u Skupštini Brčko distrikta BiH („Službeni glasnik Brčko distrikta BiH", broj 08/19 i 02/21), a u skladu sa članom 8.Zakona o javnim nabavkama BiH (..Službeni glasnik". broj:39/14 i 59/22), Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II ZJNBill („Službeni glasnik", broj:2/23) i Izvještaja o pregledu, ocjeni i rangiranju ponuda sa preporukom broj:02.1-13-2067/24 od 12.4.2024.godine, šef Stručne službe Skupštine Brčko distrikta BiH, donosi:
ODLUKU O IZBORU
NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA
Član 1
U provedenom postupku za nabavku usluga hotelskog smještaja za učesnike na seminaru „Europske integracije-upravljanje kvalitetom, rizicima, kontinuitetom poslovanja primjenom ISO standarda i FUK-a u praksi" koji će se održati na Zlatiboru- Republika Srbija, za potrebe Skupštine Brčko distrikta BiH, izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.
Naziv najpovoljni jeg ponuđača je: "INTERQUALITY" d.o.o. Sarajevo
Vrijednost ugovora bez uračunatog PDV-a iznosi 708,18 KM.
Mladena Maglova 2. 76100 Brćko distrikt BiH, telefon i faks 049/215 516
Član 2.
Postupak jc proveden na osnovu Poziva, broj: 13-002419/23 od 26.12.2023.godine.
Obavještenja o nabavci, broj: 1157-9-2-32-22-835/23 i ponudc-predračuna najpovoljnijeg
ponuđača.
Član 3.
Sredstva za tlnansiranje predmetne nabavke obezbjedena su u tekućem Budžetu Brčko
distrikta BiH za 2024.godmu. sa organizacionog koda: 10020001 i ekonomskog koda 613100.
Obrazloženje:
Komisija za nabavke je utvrdila da je u postupku nabavke usluga hotelskog smještaja
dostavljena Ponuda-predračun broj:064/24. Prema Pozivu za dostavljanje ponuda ponuđači su bili u
obavezi dostaviti Rješenje o registraciji i Ponudu-predračun. Ponuda je ocijenjena kao prihvatljiva u
pogledu procijenjene vrijednosti nabavke.
Komisija za nabavke je utvrdila da je ponuđač dostavio dokumentaciju predviđenu Javnim
pozivom, broj: 13-002419/23 od 26. 12. 2023. godine, te u skladu sa tim dostavila preporuku o izboru
najpovolj n ijeg ponudača.
Sastavni dio ove odluke čini Zapisnik o ocjeni i analizi ponuda.
POUKA O PRAV NOM LIJEKU:
Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu
ugovornom organu dostavljanjem žalbe u najmanje tri primjerka u Odjeljenje za
stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko distrikta
BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.