VLADA BRČKO
Broj predmeta: 13-002419/23
Broj akta: 01.1-1528ZN-0126/24
Datum, 9. 5. 2024.. godine
Mjesto, Brčko
Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta BiH («Službeni glasnik Brčko distrikta BiH», broj 27/23 - prečišćeni tekst), u skladu s članom 8. Zakona o javnim nabavkama («Službeni glasnik BiH», broj: 39/14 i 59/22), Pravilnika o postupku dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II Zakona o javnim nabavkama (Službeni glasnik BiH broj 2/23) i Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda broj: 13-002419/23 (broj akta: 13-1312DM-0122/24) od 9.5.2024. godine, na prijedlog Odjeljenja za privredni razvoj, sport i kulturu, gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi
ODLUKU
O IZBORU NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA
Član 1.
U provedenom postupku po posebnom režimu za neprioritetne usluge za nabavku usluga hotelskog smještaja za 1 (jednu) osobu u periodu od 29.05.2024. do 31.05.2024. godine u Zlatiboru, R.Srbija, a za potrebe Odjeljenja za privredni razvoj, sport i kulturu Vlade Brčko distrikta BiH, izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.
Naziv najpovoljnijeg ponuđača je: „INTERQUALITY" d.o.o. Sarajevo
Vrijednost ugovora bez PDV-a iznosi: 354,09 KM.
Član 2.
Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 od 03.11.2023.godine, Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj 13-002419/23 od 13.11.2023. godine, Javnog poziva za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine broj: 13- 002419/23 od 26.12.2023. godine, specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.
Član 3.
Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za 2024. godinu, organizacioni kod 17010001, ekonomski kod 613100.
Obrazloženje
U Izvještaju o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda broj: 13-002419/23 (broj akta: 13-1312DM- 0122/24) od 9.5.2024. godine konstatovano je daje ponudu dostavio jedan ponuđač „INTERQUALITY" d.o.o. Sarajevo koji je dostavio traženu dokumentaciju - Kopiju Rješenja o izmjenama podataka broj: 065-0-Reg-17-001737 od 4.5.2017. godine, odnosno da je ponuđač kvalifikovan, te da je iznos naveden u ponudi - predračunu broj: PR-092/2024 od 9.5.2024. godine u okviru procijenjene vrijednosti date u odluci o pokretanju postupka za predmetnu nabavku, odnosno daje prihvatljiv, te je data preporuka o izboru ponuđača.
POUKA O PRAVNOM LIJEKU:
Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo podnijeti pismenu žalbu ugovornom organu dostavljanjem žalbe u najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.