Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 29.05.2024 11:29

Izvor: Akta.ba, 28.05.2024

Usluge hotelskog smještaja za tri zaposlenika Direkcije za finansije u periodu od 28.-31.5.2024. godine u Baškoj Vodi (Grand Hotel Slavia)

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Usluge hotelskog smještaja za tri zaposlenika Direkcije za finansije u periodu od 28.-31.5.2024. godine u Baškoj Vodi (Grand Hotel Slavia). Ugovorni organ je BRČKO DISTRIKT BiH. Odabrani ponuđač je Kventum d.o.o. poslovno - edukativni centar. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 1.531,37 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 55100000-1 (Hotelske usluge), 55110000-4 (Usluge hotelskog smještaja).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Nabavka usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

VLADA BRČKO

Broj predmeta: 13-002419/23

Broj akta: 01.1-1528ZN-141/24

Datum, 16.5.2024.. godine

Mjesto, Brčko

Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta Bosne i Hercegovine - prečišćeni tekst

(„Službeni glasnik Brčko distrikta BiH" broj: 27/23), u skladu sa članom 8. Zakona o javnim

nabavkama („Službeni glasnik BiH", broj: 39/14 i 59/22), Pravilnikom o postupku dodjeleu govora o

uslugama iz Aneksa II Zakona o javnim nabavkama („Službeni glasnik Bosne i Hercegovine" broj:

2/23) i Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13.9-04.1-1247-2/23 od 13.5.2024. godine,

na prijedlog Direkcije za fmansije Brčko distrikta BiH, gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi

ODLUKU

O IZBORU NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA

Član 1.

U provedenom postupku za nabavku društvenih i drugih posebnih usluga iz Aneksa II - usluga hotelskog smještaja za tri zaposlenika Direkcije za fmansije u periodu od 28.-31.5.2024.godine, u Baškoj Vodi, (Grand Hotel Slavia) a za potrebe Direkcije za fmansije (Lot 13), izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.

Naziv najpovoljnijeg ponuđača je: „Kventum" d.o.o. Poslovno-edukativni centar

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi: 1.531,37 KM

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj:

13-002419/23 (broj akta: 01.1-1528ZN-0024/23 od 3.11.2023. godine i broj akta: 01.1-1528ZN-

0026/23 od 13.11.2023. godine), Javnog poziva za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za

potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine (objedinjena

nabavka lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, broj akta: 02-1533ST-0028/23 od 26.12.2023. godine,

Izvještaja komisije o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13.9-04.1-1247-2/23 od 13.5.2024.

godine, specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za fiskalnu 2024.

godinu, organizacioni kod 16010001, 16020001 i 16030001 ekonomski kod 613100.

Član 4.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Obrazloženje

U skladu sa članom 4 stav (5) Instrukcije o organizaciji i internom postupanju u postupcima javnih

nabavki u Brčko distriktu BiH („Službeni glasnik Brčko distrikta BiH", broj: 3/23), Komisija Direkcije

za fmansije započela je sa otvaranjem ponude dana 13.5.2024. godine i konstatovala da je ponudu

dostavio jedan ponuđač. Pristupilo se analizi i ocjeni dostavljene ponude - predračuna u skladu sa

uslovima utvrđenim Javnim pozivom za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe

zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i si. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka

lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, akt broj: 02-1533ST-0028/23 od 26.12.2023. godine. Komisija je na

osnovu uvida u dostavljenu dokumentaciju sačinila Izvještaj o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj:

13.9-04.1-1247-2/23 od 13.5.2024. godine i istim konstatovala da je ponuđač dostavio traženu

dokumentaciju - registraciju o obavljanju djelatnosti, odnosno da je ponuđač kvalifikovan, te da je

iznos naveden u predračunu - ponudi u okviru procijenjene vrijednosti date u Odluci o pokretanju

postupka za predmetnu nabavku, odnosno da je ponuda prihvatljiva. Komisija je dala preporuku o

izbom najpovoljnijeg ponuđača: „Kventum" d.o.o. Poslovno-edukativni centar.

POUKA O PRAVNOM LIJEKU:

Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo žalbe ugovornom organu dostavljanjem žalbe u

najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne

nabavke Vlade Brčko distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.