Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 11.06.2024 01:15

Izvor: Akta.ba, 29.05.2024

Usluge hotelskog smještaja za potrebe jednog zaposlenika Direkcije za finansije

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Usluge hotelskog smještaja za potrebe jednog zaposlenika Direkcije za finansije. Ugovorni organ je BRČKO DISTRIKT BiH. Odabrani ponuđač je INTEGRA INŽENJERING d.o.o. Banja Luka. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 143,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 55100000-1 (Hotelske usluge), 55110000-4 (Usluge hotelskog smještaja).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Nabavka usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Broj predmeta: 13-002419/23

Broj akta: 01.1-1528ZN-158/24

Datum, 29.5.2024.. godine

Mjesto, Brčko

Na osnovu člana 17. stav (2) Zakona o Vladi Brčko distrikta Bosne i Hercegovine - prečišćeni tekst („Službeni glasnik Brčko distrikta BiH" broj: 27/23), u skladu sa članom 8. Zakona o javnim nabavkama („Službem glasnik BiH", broj: 39/14 i 59/22), Pravilnikom o postupku dodjeleu govora o uslugama iz Aneksa II Zakona o javnim nabavkama („Službeni glasnik Bosne i Hercegovine" broj: 2/23) i Izvještaja o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13.9-04.1-1247-4/23 od 28.5.2024. godine, na prijedlog Direkcije za fmansije Brčko distrikta BiH, gradonačelnik Brčko distrikta BiH donosi

ODLUKU

O IZBORU NAJPOVOLJNIJEG PONUĐAČA Član 1.

U provedenom postupku za nabavku društvenih i drugih posebnih usluga iz Aneksa II - usluga hotelskog smještaja za potrebe jednog zaposlenika Direkcije za finansije u periodu od 30.5-31.5. 2024. godine, u Banja Luci (Hotel Integra ) a za potrebe Direkcije za fmansije (Lot 13), izabran je najpovoljniji ponuđač kojem se dodjeljuje ugovor.

INTEGRA INŽINJERING d.o.o. PJ Banja Luka HOTEL „INTEGRA"

Vrijednost ugovora sa uračunatim PDV-om iznosi: 143,00 KM.

Član 2.

Postupak je proveden na osnovu Odluke o pokretanju postupka javne nabavke broj: 13-002419/23 (broj akta: 01.1-1528ZN-0024/23 od 3.11.2023. godine i broj akta: 01.1-1528ZN-0026/23 od 13.11.2023. godine), Javnog poziva za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, broj akta: 02-1533ST-0028/23 od 26.12.2023. godine, Izvještaja komisije-o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13.9-04.1-1247-4/23 od 28.5.2024.....

godine, specifikacije usluga i ponude najpovoljnijeg ponuđača.

Član 3.

Finansiranje navedene nabavke će se vršiti iz tekućeg budžeta Brčko distrikta BiH za fiskalnu 2024. godinu, organizacioni kod 16040001- Poreska uprava, ekonomskikod 613100.

Član 4.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Obrazloženje

U skladu sa članom 4 stav (5) Instrukcije o organizaciji i internom postupanju u postupcima javnih nabavki u Brčko distriktu BiH („Službeni glasnik Brčko distrikta BiH", broj: 3/23), Komisija Direkcije za finansije započela je sa otvaranjem ponude dana 28.5.2024. godine l konstatovala da je ponudu dostavio jedan ponuđač. Pristupilo se analizi i ocjeni dostavljene ponude - predračuna u skladu sa uslovima utvrdenim Javnim pozivom za nabavku usluga hotelskog i sličnog smještaja za potrebe zaposlenika na službenom putu, obuci, seminarima i sl. u toku 2024. godine (objedinjena nabavka lotovi 1-29), broj: 13-002419/23, akt broj: 02-1533ST-0028/23 od 26.12.2023. godine. Komisija je na osnovu uvida u dostavljenu dokumentaciju sačinila Izvještaj o analizi, ocjeni i rangiranju ponuda, broj: 13.9-04.1-1247-4/23 od 28.5.2024. godine i istim konstatovala da je ponuđač dostavio traženu dokumentaciju - registraciju o obavljanju djelatnosti, odnosno da je ponuđač kvalifikovan, te da je iznos naveden u predračunu - ponudi u okviru procijenjene vrijednosti date u Odluci o pokretanju postupka za predmetnu nabavku, odnosno da je ponuda prihvatljiva. Komisija je dala preporuku o izboru najpovoljnijeg ponuđača: INTEGRA INŽINJERING d.o.o. PJ Banja Luka HOTEL „INTEGRA".

POUKA O PRAVNOM LIJEKU:

Protiv ove odluke zainteresovane strane imaju pravo žalbe ugovornom organu dostavljanjem žalbe u najmanje tri primjerka u Odjeljenje za stručne i administrativne poslove, Pododjeljenje za javne nabavke Vlade Brčko distrikta BiH, u roku od 30 dana od objave obavještenja o dodjeli ugovora.