Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 26.08.2024 06:04

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 26.08.2024

Usluga revizije Glavnog projekta pješačkog mosta Paper bridge preko rijeke Miljacke

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Usluga revizije Glavnog projekta pješačkog mosta Paper bridge preko rijeke Miljacke. Ugovorni organ je Grad Sarajevo. Odabrani ponuđač je DRAFT d.o.o. Sarajevo. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 5.950,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodu: 71328000-3 (Kontrola i ovjera nosećih konstrukcija).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

IZVJEŠTAJ O PROVEDENOM POSTUPKU JAVNE NABAVKE

1278-8-2-196-25-135/24


Broj postupka 1278-8-2-196/24

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA
IDB/JIB 4200295100005

I 2. Zajednička nabavka

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge, Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja
pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Usluga revizije Glavnog projekta pješačkog mosta "Paper bridge" preko rijeke Miljacke

II 4.b. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
KodOpis
Glavni predmet71328000-3 Usluge revizije projektiranja nosive konstrukcije

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Direktni sporazum

III 4. Provođenje postupka elektronskim putem?

Ne

III 5. Ishod postupka

Dodijeljen

IV DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač

R.Br.NazivIDB/JIBOpćina/GradDržava
1DRAFT D.O.O.4203164200003Novo SarajevoBosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Vrijednost računa/ugovora bez PDV-a u KM

5950,00

IV 2.b. Datum računa/ugovora
21.8.2024.