Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 20.09.2024 02:41

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 20.09.2024

Usluge operativnih faza (3 faze - jesenja za 2024. godinu i proljetna i jesenja za 2025. godinu) obavezne preventivne sistematske deratizacije na području Kantona Sarajevo

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

1332-1-2-2-5-8/24


Broj obavještenja o nabavci 1332-1-2-2-3-6/24

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv MINISTARSTVO ZDRAVSTVA KANTONA SARAJEVO
IDB/JIB 4200664400000
Kontakt osoba Destan Hodzić
Adresa Reisa Džemaludina Čauševića br.1
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 562-104
Faks (033) 562-243
Elektronska pošta mz@mz.ks.gov.ba
Internet adresa www.mz.ks.gov.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Kantonalni nivo,Kanton Sarajevo

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge, Ostale usluge

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Da

II 3.a. Broj ponuđača sa kojim je zaključen okvirni sporazum

Jedan ponuđač

II 3.b. Trajanje okvirnog sporazuma

04.09.2024. - 31.12.2025.

II 3.c. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

350000,00

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

Ustupanje usluga operativnih faza ( 3 faze- jesenja za 2024. godinu i proljetna i jesenja za 2025. godinu ) obavezne
preventivne sistematske deratizacije na području Kantona Sarajevo

II 4.b. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma

Ustupanje usluga operativnih faza ( 3 faze- jesenja za 2024. godinu i proljetna i jesenja za 2025. godinu ) obavezne
preventivne sistematske deratizacije na području Kantona Sarajevo

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 90923000-3 Usluge deratizacije

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma

1

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Kanton Sarajevo

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Da

III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Grupa ponuđača

IV 1.a. Broj članova grupe ponuđača

3
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 SANACIJA 3D DRUŠTVO ZA SANITARNU I EKOLOŠKU ZAŠTITU D.O.O. SARAJEVO 4202033660002 Sarajevo Novi Grad Bosna i Hercegovina
2 EKO PLUS D.O.O. 4201219470002 Ilidža Bosna i Hercegovina
3 SANITACIJA D.O.O. 4200256030008 Novo Sarajevo Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli okvirnog sporazuma

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

349821,00

IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM

233000,00

IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma

04.09.2024.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

1

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

1

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

349821,00

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

349821,00

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog okvirnog sporazuma?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne