Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 29.10.2024 02:29

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 29.10.2024

Izrada glavnog projekta pješačkog mosta Paper bridge preko rijeke Miljacke

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Izrada glavnog projekta pješačkog mosta Paper bridge preko rijeke Miljacke. Ugovorni organ je Grad Sarajevo. Odabrani ponuđač je TRASA d.o.o. Sarajevo. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 25.000,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 71220000-6 (Arhitektonsko projektovanje), 71322300-4 (Projektovanje mostova).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati Nabavka usluga izrade glavnog projekta pješačkog mosta Paper bridge preko rijeke Miljacke, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

1278-1-2-79-5-75/24


Broj obavještenja o nabavci 1278-1-2-79-3-32/24

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv GRAD SARAJEVO-GRADSKA UPRAVA
IDB/JIB 4200295100005
Kontakt osoba Nermina Šehović-Sulimanovski
Adresa Hamdije Kreševljakovića 3
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 208-340
Faks (033) 208-341
Elektronska pošta grad@sarajevo.ba
Internet adresa www.sarajevo.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Grad,Sarajevo

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge, Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja
pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

IZRADA GLAVNOG PROJEKTA PJEŠAČKOG MOSTA „PAPER BRIDGE“ PREKO RIJEKE MILJACKE

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

IZRADA GLAVNOG PROJEKTA PJEŠAČKOG MOSTA „PAPER BRIDGE“ PREKO RIJEKE MILJACKE

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 71220000-6 Usluge projektiranja u arhitekturi

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

U skladu sa tenderskom dokumentacijom

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Sarajevo

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

45 radnih dana

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Ne

III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 TRASA DOO SARAJEVO 4201009310002 Sarajevo Centar Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM

25000,00

IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM

25000,00

IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma

30.09.2024.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

10

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

9

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

25000,00

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

48000,00

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Da

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne