Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 23.01.2025 10:25

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 23.01.2025

Usluge palijativne medicine - palijativna njega terminalno bolesnih u Kantonu Sarajevo

GODIŠNJE OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA ZA USLUGE IZ
ANEKSA II ZAKONA O JAVNIM NABAVKAMA

814-9-2-3-24-23/25


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv ZAVOD ZDRAVSTVENOG OSIGURANJA KANTONA SARAJEVO
IDB/JIB 4200178560003
Kontakt osoba Edina Šahović
Adresa Ložionička 2
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Novo Sarajevo (Sarajevo)
Telefon (033) 725-200
Faks (033) 725-298
Elektronska pošta javne.nabavke@kzzosa.ba
Internet adresa www.kzzosa.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Pravno lice iz člana 4. stav (1) tačka b) ZJN

I 2.b. Nivo

Kantonalni nivo,Kanton Sarajevo

I 2.c. Djelatnost

Zdravstvo

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge

II 2. Opis

II 2.a. Naziv predmeta ugovora

Javni poziv - Palijativna medicina - palijativna njega terminalno bolesnih u Kantonu Sarajevo

II 2.b. Opis iz Jedinstvenog rječnika nabavke

Zdravstvene, društvene i povezane usluge

II 2.c. Oznaka iz Jedinstvenog rječnika javne nabavke (JRJN)
 
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 85311000-2 Usluge socijalne brige sa smještajem

IV 1. Usluga se nabavlja od

Više ponuđača

V 1. Period trajanja ugovora ili korištenja usluge

1 Godina(e)

VI 1. Mjesto izvršenja usluge

Prostorije ponuđača

ODJELJAK VI: UGOVORI
R.Br. Vrijednost ugovora Datum zaključenja Naziv ponuđača/Grupe ponuđača IDB/JIB
1 427714,56 23.08.2024. PRIVATNA ZDRAVSTVENA USTANOVA ZA 4203117110004