Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 19.09.2025 01:22

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 19.09.2025

Rekonstrukcija i sanacija ceste Kreševo-Kiseljak, dionica 1: od km 9+100 (raskrsnica Resnik) do km 9+725 (zgrada Elektroprivrede), dionica 2: ulaz u Kreševo od km 11+400 (most ) do km 11+800 (raskrsnica kod džamije)

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Rekonstrukcija i sanacija ceste Kreševo-Kiseljak, dionica 1: od km 9+100 (raskrsnica Resnik) do km 9+725 (zgrada Elektroprivrede), dionica 2: ulaz u Kreševo od km 11+400 (most ) do km 11+800 (raskrsnica kod džamije). Ugovorni organ je JP Ceste Federacije BiH d.o.o. Sarajevo. Odabrani ponuđač je DOBOJPUTEVI D.D. DOBOJ JUG. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 994.800,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodu: 45233120-6 (Radovi na izgradnji ceste).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati (aukcija) Izvođenje radova rekonstrukcije i sanacije ceste Kreševo-Kiseljak, dionica 1: od km 9+100 (raskrsnica Resnik) do km 9+725 (zgrada Elektroprivrede), dionica 2: ulaz u Kreševo od km 11+400 (most) do km 11+800 (raskrsnica kod džamije), originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

260-1-3-152-5-299/25


Broj obavještenja o nabavci 260-1-3-152-3-188/25

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.
IDB/JIB 4200339240004
Kontakt osoba Behudin Strojil, dipl.ing.građ., Telefon: (033) 56 34 62, Faks: (033) 25 03 87, e-
mail: bstrojil@jpcfbih.ba
Adresa Terezija 54
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 250-370
Faks (033) 250-400
Elektronska pošta bmujezinovic@jpcfbih.ba
Internet adresa www.jpcfbih.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Pravno lice iz člana 4. stav (1) tačka b) ZJN

I 2.b. Nivo

Entitetski nivo,Federacija Bosne i Hercegovine

I 2.c. Djelatnost

Ostalo

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Radovi, Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo, Gradnja autoputeva, cesta, aerodroma i sportskih
objekata

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Rekonstrukcija i sanacija ceste Kreševo-Kiseljak, dionica 1: od km 9+100 (raskrsnica Resnik) do km 9+725 (zgrada
Elektroprivrede), dionica 2: ulaz u Kreševo od km 11+400 (most ) do km 11+800 (raskrsnica kod džamije)

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Rekonstrukcija i sanacija ceste Kreševo-Kiseljak,
dionica 1: od km 9+100 (raskrsnica Resnik) do km 9+725 (zgrada Elektroprivrede)
dionica 2: ulaz u Kreševo od km 11+400 (most ) do km 11+800 (raskrsnica kod džamije)

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45233120-6 Građevinski radovi na cesti

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

Količina radova data u predmjeru radova koji je sastavni dio ove tenderske dokumentacije

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Regionalna cesta R443 Kiseljak - Kreševo

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

120 kalendarskih dana

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Da

III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 DOBOJPUTEVI DD DOBOJ JUG 4218113270004 Doboj Jug Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM

994800,00

IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma

15.09.2025.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

6

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

4

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

994800,00

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

999540,44

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne