Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 15.10.2025 08:36

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 15.10.2025

Izgradnja bazena

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Izgradnja bazena. Ugovorni organ je Opština Istočno Novo Sarajevo. Odabrani ponuđači su ANTIKOROZIJA d.o.o. Gacko, SEGMENT d.o.o. Trebinje, BOSSIL d.o.o., Stara Bila b.b., Vitez i UNIOTEC D.O.O.. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 45000000-7 (Građevinski radovi), 45212212-5 (Izgradnja bazena).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati (aukcija) Izvođenje radova na izgradnji bazena, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

287-1-3-9-5-76/25


Broj obavještenja o nabavci 287-1-3-9-3-1/24

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv OPŠTINA ISTOČNO NOVO SARAJEVO
IDB/JIB 4400546420003
Kontakt osoba Aleksandra Milović
Adresa Stefana Nemanje broj 2
Poštanski broj 71123 Istočno Sarajevo (sp bl)
Općina/Grad Istočno Novo Sarajevo (Istočno Sarajevo)
Telefon (057) 342-336
Faks (057) 340-710
Elektronska pošta info@opstinains.net
Internet adresa www.opstinains.net

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Opštinski nivo (RS),Istočno Novo Sarajevo

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Radovi, Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo, Izgradnja zgrada i građevinski radovi

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Izgradnja bazena

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Izgradnja bazena

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45000000-7 Građevinski radovi

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

Kao u TD

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Mjesto izvođenja radova je opština Istočno Novo Sarajevo

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Rok za izvođenje radova je 4 mjeseca računajući od dana uvođenja izvođača u posao

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterijumi za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Da

III 5. Da li je objavljeno prethodno informaciono obavještenje?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Grupa ponuđača

IV 1.a. Broj članova grupe ponuđača

4
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 ANTIKOROZIJA D.O.O. GACKO 4401387570003 Gacko Bosna i Hercegovina
2 BOSSIL DOO 4236636510007 Vitez Bosna i Hercegovina
3 SEGMENT DOO 4403045410007 Trebinje Bosna i Hercegovina
4 UNIOTEC D.O.O. Sarajevo 4404461680001 Istočno Novo Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM

3380165,49

IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma

09.10.2025.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

5

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

3

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

3380165,49

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

3413893,75

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku sa dodjelu ovog ugovora?

Da

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne