SPORAZUM
133-1-3-58-9-3-133/26
Broj(evi) obavještenja o dodjeli 133-1-3-58-5-54/24
ugovora
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv OPŠTINA BRATUNAC
IDB/JIB 4401444710003
Kontakt osoba Rada Veselinović
Adresa Svetog Save br.260
Poštanski broj 75420 Bratunac (sp bl)
Općina/Grad Bratunac
Telefon (056) 410-176
Faks (056) 420-372
Elektronska pošta bratopst@teol.net
Internet adresa www.opstinabratunac.com
I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost
I 2.a. Vrsta
Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN
I 2.b. Nivo
Nivo Opštinski nivo (RS),Bratunac
I 2.c. Djelatnost
Izvršna vlast
ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA
II 1. Vrsta ugovora
Radovi, Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo, Gradnja autoputeva, cesta, aerodroma i
sportskih objekata
II 4. Opis
II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma
Izgradnja i rekonstrukcija javne infrastrukture na području opštine Bratunac
II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
| Glavni rječnik | ||
|---|---|---|
| Kod | Opis | |
| Glavni predmet | 45000000-7 | Građevinski radovi |
ODJELJAK III: POSTUPAK
III 1. Vrsta postupka
Otvoreni postupak
ODJELJAK IV: DODJELA OKVIRNOG SPORAZUMA
IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača
Jedan ponuđač
| R.Br. | Naziv | IDB/JIB | Općina/Grad | Država |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ZVORNIKPUTEVI D.O.O. ZVORNIK | 4400238870006 | Zvornik | Bosna i Hercegovina |
IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM
1281680,00
IV 2.b. Trajanje okvirnog sporazuma
21.10.2024. - 21.10.2026.
IV 2.c. Datum zaključenja okvirnog sporazuma
21.10.2024.
VI ODJELJAK VI: UGOVORI
| R.Br. | Vrijednost ugovora | Datum zaključenja | Naziv ponuđača/Grupe ponuđača |
|---|---|---|---|
| 1 | 60682,38 | 05.05.2025. | "ZVORNIKPUTEVI" D.O.O. ZVORNIK |
| 2 | 34208,31 | 06.05.2025. | "ZVORNIKPUTEVI" D.O.O. ZVORNIK |
| 3 | 51622,81 | 04.09.2025. | "ZVORNIKPUTEVI" D.O.O. ZVORNIK |
| 4 | 51599,07 | 04.09.2025. | "ZVORNIKPUTEVI" D.O.O. ZVORNIK |
| 5 | 22369,20 | 05.11.2025. | "ZVORNIKPUTEVI" D.O.O. ZVORNIK |
| 6 | 109387,31 | 05.11.2025. | "ZVORNIKPUTEVI" D.O.O. ZVORNIK |
| 7 | 21504,62 | 15.12.2025. | "ZVORNIKPUTEVI" D.O.O. ZVORNIK |
| 8 | 31935,91 | 31.12.2025. | "ZVORNIKPUTEVI" D.O.O. ZVORNIK |