Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 16.03.2026 06:15

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 16.03.2026

Nabavka 1 (jednog) komada olovke Kotromanich za potrebe Općine Stari Grad Sarajevo

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Nabavka 1 (jednog) komada olovke Kotromanich za potrebe Općine Stari Grad Sarajevo. Ugovorni organ je Općina Stari Grad Sarajevo. Odabrani ponuđač je GRAFIKA ŠARAN d.o.o. Sarajevo. Vrijednost prihvaćene ponude iznosi 650,00 KM. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodu: 18513300-1 (Proizvodi od plemenitih metala).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

IZVJEŠTAJ O PROVEDENOM POSTUPKU JAVNE NABAVKE

478-8-1-64-25-54/26


Broj postupka 478-8-1-64/26

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO
IDB/JIB 4200738880009

I 2. Zajednička nabavka

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Nabavka 1 (jednog) komada olovke Kotromanich za potrebe Općine Stari Grad Sarajevo

II 4.b. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
KodOpis
Glavni predmet18513300-1 Proizvodi od plemenitih metala

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Direktni sporazum

III 4. Provođenje postupka elektronskim putem?

Ne

III 5. Ishod postupka

Dodijeljen

IV DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Jedan ponuđač

R.Br.NazivIDB/JIBOpćina/GradDržava
1GRAFIKA ŠARAN D.O.O.4200400760008Sarajevo Novi GradBosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Vrijednost računa/ugovora bez PDV-a u KM

650,00

IV 2.b. Datum računa/ugovora
25.2.2026.