Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 08.04.2026 11:18

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 08.04.2026

Radovi na projektu detaljnih hidrogeoloških istraživanja na području Općine Olovo, na lokalitetu Banja Olovo

Sažetak odluke o dodjeli ugovora

Ova odluka o dodjeli ugovora odnosi se na javnu nabavku: Radovi na projektu detaljnih hidrogeoloških istraživanja na području Općine Olovo, na lokalitetu Banja Olovo. Ugovorni organ je OPĆINA OLOVO. Odabrani ponuđači su GIM GEOTEHNIKA d.o.o. Banja Luka i RIG teh d.o.o.. Predmet nabavke klasifikovan je prema JRJN/CPV kodovima: 71351820-7 (Istraživanje voda), 71351900-2 (Geološke, okeanografske i hidrološke usluge).

Na ovoj stranici dostupni su odluka o dodjeli ugovora, podaci o ugovornom organu, odabranom ponuđaču, vrijednosti ugovora, predmetu nabavke, CPV kodovima i povezanim informacijama o ovoj javnoj nabavci.

Također možete pogledati (aukcija) Izvođenje radova na projektu detaljnih hidrogeoloških istraživanja na području Općine Olovo, na lokalitetu Banja Olovo, originalni tender na osnovu kojeg je provedena nabavka, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O DODJELI UGOVORA

732-1-3-20-5-10/26


Broj obavještenja o nabavci 732-1-3-20-3-1/26

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv OPĆINA OLOVO
IDB/JIB 4218190180000
Kontakt osoba Arma Hasanspahic
Adresa Branilaca grada bb
Poštanski broj 71340 Olovo (bhp sa)
Općina/Grad Olovo
Telefon (032) 829-540
Faks (032) 829-568
Elektronska pošta nacelnik@olovo.gov.ba
Internet adresa www.olovo.gov.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Općinski nivo (FBIH),Olovo

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Radovi, Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo, Gradnja vodoprivrednih objekata

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li je zaključen okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Izvođenje radova na projektu detaljnih hidrogeoloških istraživanja na području Općine Olovo, na lokalitetu ''Banja'' Olovo

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Izvođenje radova na projektu detaljnih hidrogeoloških istraživanja na području općine Olovo, na lokalitetu ''Banja'' Olovo''

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 71351900-2 Geološke, okeanografske i hidrološke usluge
Dodatni predmet(i) 71351820-7 Usluge traženja podzemne vode

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

Kao u TD.

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Olovo

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Prema ugvoru

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 4. Da li je korištena e-aukcija?

Da

III 5. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV ODJELJAK IV: DODJELA UGOVORA


IV 1. Podaci o najuspješnijem ponuđaču/grupi ponuđača

Grupa ponuđača

IV 1.a. Broj članova grupe ponuđača

2
 
R.Br. Naziv IDB/JIB Općina/Grad Država
1 RIGTEH D.O.O. 4404790660003 Banja Luka Bosna i Hercegovina
2 GIM GEOTEHNIKA DOO BANJA LUKA 4403611380005 Banja Luka Bosna i Hercegovina

IV 2. Informacije o dodjeli ugovora

IV 2.a. Konačna ukupna vrijednost ugovora/okvirnog sporazma bez PDV-a u KM

999000,00

IV 2.b. Godišnja vrijednost bez PDV-a u KM

999000,00

IV 2.c. Datum zaključenja ugovora/okvirnog sporazuma

03.04.2026.

IV 2.d. Broj primljenih ponuda

2

IV 2.e. Broj prihvatljivih ponuda

1

IV 2.f. Vrijednost najniže prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

999000,00

IV 2.g. Vrijednost najviše prihvatljive ponude bez PDV-a u KM

999000,00

IV 4. Informacije o podugovaranjima

IV 4.a. Ugovor će se vjerovatno podugovarati?

Ne

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Da li su korišteni pravni lijekovi u postupku za dodjelu ovog ugovora?

Ne

V 2. Da li je nabavka finansirana iz sredstava EU?

Ne