Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 10.08.2021 11:47

Izvor: Akta.ba, 09.08.2021

(obavještenje o krajnjem roku za podnošenje prijava) Javni poziv za odabir korisnika poticajnih sredstava po programima za subvencioniranje-refundiranje troškova subjekata male privrede sa sjedištem u Kantonu Sarajevo

Sažetak ispravke obavještenja

Ova stranica sadrži ispravku prethodno objavljenog obavještenja o javnoj nabavci. Predmet nabavke je (obavještenje o krajnjem roku za podnošenje prijava) Javni poziv za odabir korisnika poticajnih sredstava po programima za subvencioniranje-refundiranje troškova subjekata male privrede sa sjedištem u Kantonu Sarajevo. Ugovorni organ je Ministarstvo privrede KS Sarajevo. Ispravka je objavljena 10.08.2021.

Na stranici su dostupni izmijenjeni podaci i poveznica na originalno obavještenje. Ostale izmjene, aukcije, poništenja i dodjele ugovora povezane sa istim postupkom prikazuju se kada su dostupne.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 26.11.2021, a odabrani ponuđači su BRISAN - USPON d.o.o., INVESTOR d.o.o., SPRIND d.d. Rajlovac-Sarajevo ... Za detaljne informacije o rezultatu postupka i odabranom ponuđaču pogledajte: Odluka o izboru korisnika poticajnih sredstava po Programu Subvencioniranje-refundiranje troškova subjekata male privrede.

Također možete pogledati Javni poziv za odabir korisnika poticajnih sredstava po programima za subvencioniranje-refundiranje troškova subjekata male privrede sa sjedištem u Kantonu Sarajevo, originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

obavjestenje_o_krajnjem_roku_za_podnosenje_prijava_po_javnom_pozivu-1.odt

 

 

OBAVJEŠTENJE

 

Ministarstvo privrede Kantona Sarajevo obavještava poslovne subjekte o roku za dostavljanje prijava po Javnom pozivu za odabir korisnika poticajnih sredstava po programima za subvencioniranje-refundiranje troškova subjekata male privrede sa sjedištem u Kantonu Sarajevo, broj: 07-05-11-27776/21 od 09.07.2021. godine, o kojem je Ministarstvo privrede u “Službenim novinama Kantona Sarajevo”, broj 28/21 objavilo Obavještenje dana 15.07.2021. godine, a koji javni poziv se odnosi na sljedeće programe:

 

1. Program: Subvencioniranje-refundiranje kamata po kreditu kod komercijalnih banaka

2. Program: Refundiranje troškova tehnološke cacije, uvođenja/obnavljanja standarda kvaliteta i digitalizacije poslovanja

3. Program: Poticaj za nova ulaganja u tehnološku modernizaciju i primjenu standarda kvalitete

4. Program: Poticaj start up subjektima male privrede

5. Program: Poticaj razvoja ženskog preduzetništva

 

Krajnji rok za dostavljanje prijava po odnosnim programima iz ovog Javnog poziva je 13.08.2021. godine do 16.00 sati ukoliko se prijave dostavljaju putem protokola Kantona Sarajevo, odnosno 14.08.2021. godine ukoliko se prijave dostavljaju preporučeno putem pošte, sa tim da se kao blagovremena prijava smatra prijava predana na taj dan u zatvorenoj koverti i to na osnovu pečata prijema pošiljke u odgovarajućoj instituciji.