Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 13.10.2022 09:44

Izvor: Glas Srpske, 13.10.2022

Obavještenje o stavljanju na uvid javnosti Prijedloga odluke o proglašenju Spomenika prirode Crvene stijene

Sažetak obavještenja o nabavci

Ova stranica sadrži obavještenje o javnoj nabavci. Predmet nabavke je Obavještenje o stavljanju na uvid javnosti Prijedloga odluke o proglašenju Spomenika prirode Crvene stijene. Ugovorni organ je Ministarstvo za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Banja Luka. CPV klasifikacija je 92533000-6 (Usluge prirodnih rezervata). Rok za dostavljanje ponuda je 19.10.2022.

Na stranici su dostupni uslovi za učešće, zahtjevi ugovornog organa, dokumentacija i druge informacije o postupku. Povezane izmjene, ispravke, aukcije, poništenja i dodjele ugovora prikazuju se kada su dostupne.

REPUBLIKA SRPSKA

VLADA

MINISTARSTVO ZA PROSTORNO UREĐENjE,

GRAĐEVINARSTVO I EKOLOGIJU                  

 

Broj: 15.04-960-1/20

Datum: 11.10.2022. godine

 

Obavještenje o stavljanju na uvid javnosti Prijedloga odluke o proglašenju Spomenika prirode „Crvene stijene"

dostavlja se

 

Ministarstvo za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju u skladu sa članom 15. Zakona o zaštiti prirode („Službeni glasnik Republike Srpske", broj 20/14), koji propisuje da tokom izrade akata o zaštiti prirodnih vrijednosti osigurava se učešće javnosti, putem javnog uvida, obavještava stručnu i drugu zainteresovanu javnost da je Prijedlog odluke o proglašenju Spomenika prirode „Crvene stijene" i Studiju zaštite za proglašenje Spomenika prirode „Crvene stijene" postavilo na Portal Vlade Republike Srpske: http://www.vladars.net/sr-SP-Cyrl/Vlada/Ministarstva/mgr/PAO/Pages/lavnl_uvid_-_zastita.prirode.aspx Istovremeno, Opština Pale i Opština Sokolac, na čijem se području nalazi lokalitet, objaviće početak javnog uvida na oglasnoj tabli u zgradi Administrativne službe opštine i omogućiće zainteresovanoj javnosti uvid u Prijedlog odluke i priloženu dokumentaciju u prostorijama Administrativne službe opštine u trajanju od 30 dana Mišljenja i primjedbe na Prijedlog odluke zainteresovana javnost može dostavljati na e-mail. z.stojicic@mgr.vladars.net 30 dana od dana objavljivanja Prijedloga odluke na Portalu.

 

MINISTAR

Srebrenka Golić.s.r.