ISPRAVKA ZA
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI
527-1-3-6-8-13/19
Obavještenje koje se ispravlja
Broj obavještenja 527-1-3-6-3-2/19
Datum objave obavještenja 17.1.2019.
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.
IDB/JIB 4209372030004
Kontakt osoba Mensud Brčaninović i Emir Hasanović
Adresa Gornje Dubrave bb
Poštanski broj 75270 Živinice (bhp sa)
Općina/Grad Živinice
Telefon (035) 745-610
Faks (035) 745-611
Elektronska pošta javne.nabavke@tuzla-airport.ba
Internet adresa www.tuzla-airport.ba
I 2. Ispravlja se sljedeće
Odjeljak IV 3.b. mijenja se i glasi:
13.2.2019.
Odjeljak IV 6. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 14.2.2019. 09:00:00
Odjeljak IV 7. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 14.2.2019. 11:30:00
Adresa i mjesto JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o. , Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice
NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija