Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 11.07.2019. 14:27

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 11.07.2019.

(poništenje aukcije) Izvođenje radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda - lot 3 i 5

Sažetak obavještenja o poništenju postupka

Ova stranica sadrži obavještenje o poništenju postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (poništenje aukcije) Izvođenje radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda - lot 3 i 5. Ugovorni organ je JP MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA d.o.o. Živinice, a CPV klasifikacije su 45000000-7 (Građevinski radovi), 45231300-8 (Radovi na izgradnji cjevovoda za vodu i kanalizaciju), 45260000-7 (Radovi na krovu i ostali specijalni gild i konstruktivni radovi) i druge. Datum objave je 11.07.2019.

Dostupni su podaci o poništenju, originalnom tenderu i drugim povezanim dokumentima. Ako je nakon poništenja objavljen novi ili ponovljeni postupak nabavke, povezana objava omogućava praćenje nastavka postupka.

Također možete pogledati (aukcija) Izvođenje radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda, originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O PONIŠTENJU POSTUPKA NABAVKE

527-1-3-6-4-37/19



ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv JP "MEĐUNARODNI AERODROM TUZLA" D.O.O.
IDB/JIB 4209372030004
Kontakt osoba Mensud Brčaninović i Emir Hasanović
Adresa Gornje Dubrave bb
Poštanski broj 75270 Živinice (bhp sa)
Općina/Grad Živinice
Telefon (035) 745-610
Faks (035) 745-611
Elektronska pošta javne.nabavke@tuzla-airport.ba
Internet adresa www.tuzla-airport.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Sektorski ugovorni organ iz člana 5. ZJN

I 2.b. Nivo

Kantonalni nivo,Tuzlanski kanton

I 2.c. Djelatnost

Djelatnost zračne luke

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Radovi, Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo, Izgradnja zgrada i građevinski radovi

II 2. Podjela na lotove

Da

II 2.a. Broj lotova

5

II 2.b. Poništava se

Više lotova

II 2.b-1. Redni brojevi lotova koji se poništavaju

3,5

II 3. Da li se namjeravao zaključiti okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Nabavka radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i radovi na izgradnji kanalizacione mreže sa
uređajem za prečišćavanje otpadnih voda


II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Nabavka radova na izgradnji objekta Atrijuma sa poslovnim prostorijama i radovi na izgradnji kanalizacione mreže sa
uređajem za prečišćavanje otpadnih voda

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45000000-7 Građevinski radovi
Dodatni predmet(i) 45260000-7 Radovi na krovu i drugi posebni građevinski zanatski radovi
  45231300-8 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
Dodatni predmet(i) 45330000-9 Vodoinstalaterski i sanitarni radovi
  45351000-2 Mašinski instalaterski radovi
  45310000-3 Elektroinstalacijski radovi


II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 3. Da li se namjeravala koristiti e-aukcija?

Da

III 4. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

III 6. Da li je objavljeno obavještenje o uspostavljanju sistema kvalifikacije?

Ne


ANEKS E


Broj lota koji se poništava

3


I Opis

I 1. Naziv predmeta ugovora

Izvođenje radova na mašinskim instalacijama

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45351000-2 Mašinski instalaterski radovi

II Ukupna količina ili obim ugovora

Definisano tenderskom dokumentacijom

II 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

138366,52

II 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Definisano tenderskom dokumentacijom

II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice

ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA

Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Datum poništenja

5.4.2019.

V 2. Broj primljenih ponuda

3


ANEKS E


Broj lota koji se poništava

5


I Opis

I 1. Naziv predmeta ugovora

Izvođenje radova na izgradnji kanalizacione mreže sa uređajem za prečišćavanje otpadnih voda

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45231300-8 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju

II Ukupna količina ili obim ugovora

Definisano tenderskom dokumentacijom

II 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

220000,00

II 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Definisano tenderskom dokumentacijom

II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

JP "Međunarodni aerodrom Tuzla" d.o.o., Gornje Dubrave bb, 75 270 Živinice

ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA

Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Datum poništenja

5.4.2019.

V 2. Broj primljenih ponuda

5