Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 11.08.2025 10:25

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 11.08.2025

(poništenje aukcije) Izvođenje radova rekonstrukcije raskrsnice na M4, ulaz u Gračanicu

Sažetak obavještenja o poništenju postupka

Ova stranica sadrži obavještenje o poništenju postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (poništenje aukcije) Izvođenje radova rekonstrukcije raskrsnice na M4, ulaz u Gračanicu. Ugovorni organ je JP Ceste Federacije BiH d.o.o. Sarajevo, a CPV klasifikacije su 45000000-7 (Građevinski radovi), 45233125-1 (Izgradnja putne raskrsnice), 45233128-2 (Izgradnja kružne raskrsnice) i druge.

Dostupni su podaci o poništenju, originalnom tenderu i drugim povezanim dokumentima. Ako je nakon poništenja objavljen novi ili ponovljeni postupak nabavke, povezana objava omogućava praćenje nastavka postupka.

Također možete pogledati (aukcija) Izvođenje radova rekonstrukcije raskrsnice na M4, ulaz u Gračanicu, originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O PONIŠTENJU POSTUPKA NABAVKE

260-1-3-126-4-241/25


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv JAVNO PREDUZEĆE CESTE FEDERACIJE BIH D.O.O.
IDB/JIB 4200339240004
Kontakt osoba Mirza Biščević, dipl.ing.građ Telefon: (033) 56 34 52 Faks: (033) 25 03 87 e-
mail:mirza.biscevic@jpcfbih.ba
Adresa Terezija 54
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 250-370
Faks (033) 250-400
Elektronska pošta bmujezinovic@jpcfbih.ba
Internet adresa www.jpcfbih.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Pravno lice iz člana 4. stav (1) tačka b) ZJN

I 2.b. Nivo

Entitetski nivo,Federacija Bosne i Hercegovine

I 2.c. Djelatnost

Ostalo

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Radovi, Izgradnja cijele građevine ili njenih dijelova, građevinarstvo, Gradnja autoputeva, cesta, aerodroma i sportskih
objekata

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li se namjeravao zaključiti okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Rekonstrukcija raskrsnice na M4, ulaz u Gračanicu

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Rekonstrukcija raskrsnice na M4, ulaz u Gračanicu

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 45233128-2 Građevinski radovi na kružnom toku

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

Prema predmjeru radova datom u tenderskoj dokumentaciji

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Cesta M4, ulaz u Gračanicu

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

150 kalendarskih dana od datuma uvođenja izvođača u posao

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 4. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 5. Da li se namjeravala koristiti e-aukcija?

Da

III 6. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

III 8. Da li je objavljeno obavještenje o uspostavljanju sistema kvalifikacije?

Ne

ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA

Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Datum poništenja

17.07.2025.

V 2. Broj primljenih ponuda

3

V 5. Dodatne informacije

Cijene svih ponuda su znatno više od osiguranih sredstava za predmetnu nabavku