Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 21.02.2023 04:23

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 21.02.2023

(izmjena aukcije) Nabavka softvera digitalne arhive, digitalizacije arhivske građe i sistema upravljanja dokumentima

Sažetak ispravke obavještenja

Ova stranica sadrži ispravku prethodno objavljenog obavještenja o javnoj nabavci. Predmet nabavke je (izmjena aukcije) Nabavka softvera digitalne arhive, digitalizacije arhivske građe i sistema upravljanja dokumentima. Ugovorni organ je Općina Novo Sarajevo. Ispravka je objavljena 21.02.2023.

Na stranici su dostupni izmijenjeni podaci i poveznica na originalno obavještenje. Ostale izmjene, aukcije, poništenja i dodjele ugovora povezane sa istim postupkom prikazuju se kada su dostupne.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka softvera digitalne arhive, digitalizacije arhivske građe i sistema upravljanja dokumentima, originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Dostupni su i povezani dokumenti postupka: (poništenje aukcije) Nabavka softvera digitalne arhive, digitalizacije arhivske građe i sistema upravljanja dokumentima (Obavještenje o poništenju postupka), kako biste mogli pratiti kompletan tok javne nabavke, od objave tendera, preko svih izmjena i eventualnog poništenja, do konačne odluke o dodjeli ugovora.

ISPRAVKA ZA

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI

935-1-1-285-8-72/23


Obavještenje koje se ispravlja

Broj obavještenja 935-1-1-285-3-268/22
Datum objave obavještenja 06.12.2022.

ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv OPĆINA NOVO SARAJEVO
IDB/JIB 4200558710008
Kontakt osoba Amar Karišik
Adresa Ul. Zmaja od Bosne br.55
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Novo Sarajevo (Sarajevo)
Telefon (033) 492-100
Faks (033) 492-381
Elektronska pošta novosarajevo@novosarajevo.ba
Internet adresa www.novosarajevo.ba

I 2. Ispravlja se sljedeće


Odjeljak IV 7. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 06.03.2023. 09:00

Odjeljak IV 8. mijenja se i glasi:
Adresa i mjesto Sala za prijem stranaka - prizemlje zgrade Općine Novo Sarajevo, Zmaja od
Bosne 55, Sarajevo
Datum i vrijeme 06.03.2023. 09:30

Mijenja se INTERNATIONAL NOTICE - SUMMARY (III 4.).








INTERNATIONAL NOTICE - SUMMARY


PART I: CONTRACTING AUTHORITY


I 1. Contracting authority data

Name Općina Novo Sarajevo/Municipality of Novo Sarajevo
UIN 4200558710008
Contact person Amar Karišik, +38733492286, amar.karisik@novosarajevo.ba
Address Ul. Zmaja od Bosne br.55
Postal code 71000 Sarajevo (bhp)
Municipality/City Novo Sarajevo (Sarajevo)
Telephone (033) 492-100
Fax number (033) 492-381
Email address novosarajevo@novosarajevo.ba
Website address www.novosarajevo.ba

I 3. Type of the contracting authority, level and main activity

I 3.a. Type of contracting authority

Government Institutions referred to in the Article 4 (1), subsection a) of the PPL

I 3.b. Level of government where contracting authority belong to

Municipality level (FBiH),Novo Sarajevo

I 3.c. Main activity of contracting authority

Executive Branch

PART II: OBJECT OF THE CONTRACT


II 1. Type of the contract

Goods, Purchase

II 1.a. Title of the object of the contract

Procurement of digital archive software, digitalization of archival material and document management system

II 1.b. Description of the object of the contract

System should contain following modules – components: • DMS module, • RMS module / Certified digital archive, •
BPM module, • AMS module – Electronical archive book for paper document management, • Implementation
of business processes, • Archiving documents in secure depos, • Scanning – digitalization of documentation.


II 1.c. Common procurement vocabulary (CPV)
  Main vocabulary
Code Description
Main object 72210000-0 Programming services of packaged software products

II 1.d. Total quantity (number of units) or scope of the contract
Given in the tender documentation.

PART III: PROCEDURE


III 1. Type of procedure

Open procedure

III 2. Conditions for obtaining tender documents

III 2.a. Tender documents published on the public procurement portal?

Yes

III 2.b. Obtainable until

27.02.2023.

III 3. Do you intend to use the e-auction?

Yes

III 4. Deadline and address for receipt of tenders/requests to participate

Date and time 06.03.2023. 09:00
Address and place Municipality of Novo Sarajevo, Zmaja od Bosne 55, 71000 Sarajevo.

III 5. Submitting offer through e-Procurement system?

No

NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN(ejn.gov.ba). sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija