Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 03.07.2023 09:35

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 03.07.2023

(aukcija) Nabavka kotlovskih cijevi za potrebe kapitalnog remonta TE u 2024. godini

Sažetak aukcije

Ova stranica sadrži informacije o aukciji u okviru postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (aukcija) Nabavka kotlovskih cijevi za potrebe kapitalnog remonta TE u 2024. godini. Ugovorni organ je Mješoviti Holding ERS, MP a.d. Trebinje - ZP R i TE Gacko, a.d. Gacko, a CPV klasifikacije su 44160000-9 (Cjevovod, sistem cijevi, cijevi, strukturne cijevi, tube i slični proizvodi), 44163100-1 (Cijevi), 44164200-9 (Cijevi).

Dostupni su podaci o aukciji, originalnom tenderu i drugim dokumentima koji pripadaju istom postupku. Konačna odluka o dodjeli ugovora prikazuje se kada je dostupna.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 11.12.2023, odabrani ponuđač je BPS D.o.o. Ugljevik, a vrijednost ugovora je 668.000,00 KM. Za detaljne informacije o konačnom rezultatu postupka, odabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora pogledajte: Kotlovske cijevi za potrebe kapitalnog remonta TE u 2024. godini.

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI

825-1-1-280-3-533/23


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv ZP "RUDNIK I TERMOELEKTRANA" GACKO, A.D.
IDB/JIB 4401387900003
Kontakt osoba/Služba za kontakt Lazar Grčić
Adresa Gračanica bb
Poštanski broj 89240 Gacko (sp bl)
Opština/Grad Gacko
Telefon (059) 472-413
Faks (059) 472-085
Elektronska pošta tenderi@ritegacko.com
Internet adresa www.ritegacko.com

I 3. Adresa za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Kao u Aneksu A – Adresa za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

I 4. Adresa za dodatne informacije

Kao u Aneksu A – Adresa za dodatne informacije

I 5. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 5.a. Vrsta

Sektorski ugovorni organ iz člana 5. ZJN

I 5.b. Nivo

Entitetski nivo,Republika Srpska

I 5.c. Djelatnost

Električna energija

I 6. Zajednička nabavka

Ne

I 7. Nabavka u ime drugih ugovornog organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 2.d. Obrazloženje nedjeljenja postupka na lotove

Predmetna nabavka nije djeljiva na lotove.

II 3. Da li se namjerava zaključiti okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Otvoreni postupak br. 209/23 - Nabavka kotlovskih cijevi za potrebe kapitalnog remonta TE u 2024. godini

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Nabavka kotlovskih cijevi za potrebe kapitalnog remonta TE u 2024. godini

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 44160000-9 Cjevovod, sistemi cijevi, cijevi, strukturne cijevi i srodni artikli

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

Detaljna specifikacija sadržana je u Tenderskom dokumentu.

II 6.a. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

668000,00

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Skladište ZP R i TE Gacko A.D. Gacko

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

Do 30.04.2024.god.

ODJELJAK III: PRAVNE, EKONOMSKE I TEHNIČKE INFORMACIJE


III 1. Da li se zahtijeva garancija za ponudu?

Da.
Detaljne informacije i zahtjevi dati u tenderskoj dokumentaciji.

III 2. Da li se zahtjeva garancija za izvršenje ugovora?

Da.
Detaljne informacije i zahtjevi dati u tenderskoj dokumentaciji.

III 3. Bitni uslovi finansiranja i plaćanja ili upućivanje na odgovarajuće propise

Vlastita sredstva

III 4. Ograničenja za učešće

Obavezni uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi definisani detaljno u tenderskoj
dokumentaciji.

III 5. Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti

Original ili ovjerena fotokopija aktuelnog izvoda iz sudskog registra za ponuđače iz BiH ili drugi ekvivalent
dokument za ponuđače izvan BiH shodno zakonskim propisima zemlje u kojoj je ponuđač registrovan.
Ovim Aktom mora biti obuhvaćena djelatnost koja je predmet nabavke.

III 6. Ekonomska i finansijska sposobnost

Poslovanje bez gubitka u poslednje dvije godine (2021, 2022).

III 7. Tehnička ili profesionalna sposobnost

Detaljno razrađeno u tenderskom dokumentu

III 9. Rezervisan ugovor

Ne

ODJELJAK IV: POSTUPAK


IV 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

IV 2. Kriterijumi za dodjelu ugovora

Najniža cijena

IV 3. Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije

25.07.2023.

IV 4. Provođenje postupka elektronskim putem?

Ne

IV 5. Da li se namjerava koristiti e-aukcija?

Da

IV 6. Da li je objavljeno prethodno informaciono obavještenje?

Ne

IV 7. Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Datum i vrijeme 25.07.2023. 10:30

IV 8. Rok za otvaranje ponuda

Adresa i mjesto Gacko, Gračanica bb, Upravna zgrada ZP R i TE Gacko A.D. Gacko
Datum i vrijeme 25.07.2023. 11:00

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE

Prestanak postupka dodjele Ugovora može biti okončan samo u opravdanim slučajevima definisanim u članu 69.
ZJN BiH, a da pri tom ZP R i TE Gacko A.D. Gacko ne snosi nikakve troškove u postupku javnog nadmetanja.
Tenderska dokumentacija se može preuzeti na portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.


ANEKS A


I 3. Adresa za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Kontakt osoba Aleksandar Ćeranić, Dušan Doderović, Lazar Grčić
Adresa Gračanica bb
Poštanski broj 89240 Gacko (sp bl)
Opština/Grad Gacko
Telefon (059) 472-262
Faks (059) 472-085
Elektronska pošta tenderi@ritegacko.com
Internet adresa www.ritegacko.com

I 4. Adresa za dodatne informacije

Kontakt osoba Dušanka Govedarica,
Adresa Gračanica bb
Poštanski broj 89240 Gacko (sp bl)
Opština/Grad Gacko
Telefon (059) 472-222
Faks (059) 472-085
Elektronska pošta dusanka.govedarica@ritegacko.com
Internet adresa www.ritegacko.com
 

NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN(ejn.gov.ba). sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija