Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 27.12.2023 10:33

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 27.12.2023

(poništenje aukcije) Nabavka vodomjera sa daljinskim očitavanjem

Sažetak obavještenja o poništenju postupka

Ova stranica sadrži obavještenje o poništenju postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (poništenje aukcije) Nabavka vodomjera sa daljinskim očitavanjem. Ugovorni organ je Vodovod a.d. Banja Luka, a CPV klasifikacija je 38421100-3 (Vodomjeri).

Dostupni su podaci o poništenju, originalnom tenderu i drugim povezanim dokumentima. Ako je nakon poništenja objavljen novi ili ponovljeni postupak nabavke, povezana objava omogućava praćenje nastavka postupka.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka vodomjera sa daljinskim očitavanjem, originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O PONIŠTENJU POSTUPKA NABAVKE

966-1-1-384-4-141/23


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv VODOVOD A.D. BANJA LUKA
IDB/JIB 4401006950000
Kontakt osoba Goran Blažić
Adresa Marije Bursać 4
Poštanski broj 78000 Banja Luka (sp)
Opština/Grad Banja Luka (Banja Luka)
Telefon (051) 233-010
Faks (051) 233-010
Elektronska pošta nabava@vodovod-bl.com
Internet adresa www.vodovod-bl.com

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Sektorski ugovorni organ iz člana 5. ZJN

I 2.b. Nivo

Grad,Banja Luka

I 2.c. Djelatnost

Vodosnabdjevanje

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 3. Da li se namjeravao zaključiti okvirni sporazum?

Da

II 3.a. Broj ponuđača sa kojima se namjeravao zaključiti okvirni sporazum

Jedan ponuđač

II 3.b. Trajanje okvirnog sporazuma

1 Godina(e)

II 3.c. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

450000,00

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

Vodomjeri sa daljinskim očitavanjem

II 4.b. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma

Nabavka raznih vodomjera. Detaljan opis u tenderskoj dokumentaciji.

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 38421100-3 Vodomjeri

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma

Detaljno u tenderskoj dokumentaciji

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

skaldište Vodovoda u Banjoj Luci

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 4. Kriterijumi za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 5. Da li se namjeravala koristiti e-aukcija?

Da

III 6. Da li je objavljeno prethodno informaciono obavještenje?

Ne

III 8. Da li je objavljeno obavještenje o uspostavljanju sistema kvalifikacije?

Ne

ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA

Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja
postupka javne nabavke.:
Kancelarija za razmatarnje žalbi je svojim rješenjima broj JN2-02-07-12547-8/23 i JN2-02-07-1-2515-11/23
poništila tendersku dokumentaciju u ovom predmetu javne nabavke.

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Datum poništenja

22.12.2023.