Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 08.08.2025. 10:59

Izvor: Akta.ba, 06.08.2025.

(poništenje aukcije) Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije u toku 2025. godine, lot 2

Sažetak obavještenja o poništenju postupka

Ova stranica sadrži obavještenje o poništenju postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (poništenje aukcije) Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije u toku 2025. godine, lot 2. Ugovorni organ je Federalno ministarstvo unutrašnjih poslova Sarajevo, a CPV klasifikacije su 35000000-4 (Sigurnosna, vatrogasna, policijska i odbrambena oprema), 35811200-4 (Policijska uniforma). Datum objave je 08.08.2025.

Dostupni su podaci o poništenju, originalnom tenderu i drugim povezanim dokumentima. Ako je nakon poništenja objavljen novi ili ponovljeni postupak nabavke, povezana objava omogućava praćenje nastavka postupka.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije u toku 2025. godine, originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

Broj: 01-08-08/2-11-3-540/25

Sarajevo, 06-08-2025 godine

Na osnovu člana 22. Zakona o unutrašnjim poslovima Federacije Bosne i Hercegovine („Službene novine Federacije BiH“, broj 81/14) i u skladu sa Zakonom o javnim nabavkama („Službeni glasnik BiH“, br. 39/14, 59/22 i 50/24), federalni ministar unutrašnjih poslova donosi

ODLUKU

o poništenju postupka o dodjeli ugovora za nabavku uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih - Federalnog ministarstva unutarnjih poslova po LOT-ovima za 2025. godinu putem otvorenog postupka

I

Na osnovu čl. 69. stav (1) tačka b) i stav (3) Zakona o javnim nabavkama (“Službeni glasnik BiH", br. 39/14, 59/22 i 50/24), poništava se otvoreni postupak javne nabavke dijelova uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova - Federalnog ministarstva unutarnjih poslova po LOT-ovima za 2025. godinu putem otvorenog postupka - LOT 2, obavještenje o nabavci, broj protokola: 01-07-07/3- 11-3-540/25 od 04.03.2025. godine, obavještenja o nabavci, broj: 405-1-1-53-3-41/25 od dana 07.03.2025. godine.

Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Za objavljivanje obavještenja o poništenju postupka javne nabavke uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova - Federalnog ministarstva unutarnjih poslova putem otvorenog postupka obavezuje se Sektor za materijalno - finansijske poslove Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova - Federalnog ministarstva unutarnjih poslova.

Obrazloženje

Na osnovu žalbe žalitelja DANIAL S d.o.o. Tešanj, podnesene putem punomoćnika, Advokatsko društvo Nezirić&Partneri d.o.o. Sarajevo, Ured za razmatranje žalbi BiHMje usvojio žalbu ponuđača (rješenje broj: JN2-07-1-1098-10/25 od 25.07.2025. godine) i poništio Odluku o dodjeli ugovora broj: 01-08-08/2-11-3-540/25 od 12.06.2025. godine - LOT 2.

Shodno članu 69. stav (1) tačka b) i stav (3) Zakona o javnim nabavkama (“Službeni glasnik BiH”, br. 39/14, 59/22 i 50/24), odlučeno je kao u dispozitivu.

Pouka o pravnom lijeku:

Protiv ove odluke može se izjaviti žalba Uredu za razmatranje žalbi BiH, u pisanoj formi u roku od 10 (deset) dana od dana prijema iste. Žalba se podnosi putem Ugovornog organa u 3 (tri) primjerka i dokazom o uplaćenoj taksi.