Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 05.09.2025. 12:33

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 05.09.2025.

(poništenje aukcije) Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije u toku 2025. godine

Sažetak obavještenja o poništenju postupka

Ova stranica sadrži obavještenje o poništenju postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (poništenje aukcije) Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije u toku 2025. godine. Ugovorni organ je Federalno ministarstvo unutrašnjih poslova Sarajevo, a CPV klasifikacije su 35000000-4 (Sigurnosna, vatrogasna, policijska i odbrambena oprema), 35811200-4 (Policijska uniforma). Datum objave je 05.09.2025.

Dostupni su podaci o poništenju, originalnom tenderu i drugim povezanim dokumentima. Ako je nakon poništenja objavljen novi ili ponovljeni postupak nabavke, povezana objava omogućava praćenje nastavka postupka.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije u toku 2025. godine, originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O PONIŠTENJU POSTUPKA NABAVKE

405-1-1-53-4-78/25


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv FEDERALNO MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH/UNUTARNJIH POSLOVA
IDB/JIB 4200742210000
Kontakt osoba Sejla Tancica
Adresa Mehmeda Spahe broj 7
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Sarajevo Centar (Sarajevo)
Telefon (033) 280-020
Faks (033) 590-218
Elektronska pošta info@fmup.gov.ba
Internet adresa www.fmup.gov.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Entitetski nivo,Federacija Bosne i Hercegovine

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Robe, Kupovina

II 2. Podjela na lotove

Da

II 2.a. Poništava se

Svi lotovi

II 2.a-1. Redni brojevi lotova koji se poništavaju

1,2

II 3. Da li se namjeravao zaključiti okvirni sporazum?

Da

II 3.a. Broj ponuđača sa kojima se namjeravao zaključiti okvirni sporazum

Jedan ponuđač

II 3.c. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

1440000,00

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova- Federalnog
ministarstva unutarnjih poslova u toku 2025. godine

II 4.b. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma

Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova- Federalnog
ministarstva unutarnjih poslova u toku 2025. godine

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 35000000-4 Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 4. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 5. Da li se namjeravala koristiti e-aukcija?

Da

III 6. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

III 8. Da li je objavljeno obavještenje o uspostavljanju sistema kvalifikacije?

Ne


ANEKS E


Broj lota koji se poništava

1


I Opis

I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova- Federalnog
ministarstva unutarnjih poslova u toku 2025. godine

I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma

Nabavka uniformi i dijelova uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova- Federalnog
ministarstva unutarnjih poslova u toku 2025. godine

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 35000000-4 Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema
Dodatni predmet(i) 35811200-4 Policijske uniforme

II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma

Okvirne količine date u obrascu za cijenu ponude

II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

1000000,00

II 2. Trajanje okvirnog sporazuma

12 Mjesec(i)

II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Policijska akademija Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova- Federalnog ministarstva unutarnjih poslova, ul. Dobojska
br. 32, Sarajevo, fco magacin uniformi Nastavni objekat.

ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA

Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne
nabavke:
Na osnovu člana 69. stav (2) tačka d)

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


VII 1. Datum poništenja


12.06.2025.


ANEKS E


Broj lota koji se poništava

2


I Opis

I 1. Naziv predmeta okvirnog sporazuma

Nabavka dijelova uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova- Federalnog
ministarstva unutarnjih poslova u toku 2025. godine

I 2. Kratak opis predmeta okvirnog sporazuma

Nabavka dijelova uniformi za kadete Policijske akademije Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova- Federalnog
ministarstva unutarnjih poslova u toku 2025. godine

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 35000000-4 Sigurnosna, vatrogasna policijska i odbrambena oprema
Dodatni predmet(i) 35811200-4 Policijske uniforme

II Ukupna količina ili obim okvirnog sporazuma

Okvirne količine date u obrascu za cijenu ponude

II 1. Procijenjena ukupna vrijednost okvirnog sporazuma bez PDV-a u KM

440000,00

II 2. Trajanje okvirnog sporazuma

12 Mjesec(i)

II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Policijska akademija Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova- Federalnog ministarstva unutarnjih poslova, ul. Dobojska
br. 32, Sarajevo, fco magacin uniformi Nastavni objekat.

ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA

Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne
nabavke:
Na osnovu Rješenja URŽ BiH broj: JN2-07-1-1098-10/25 od 25.07.2025. godine

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


VII 1. Datum poništenja


06.08.2025.