Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 22.09.2020 09:25

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 22.09.2020

(poništenje aukcije) Nabavka usluga transporta, instalacije, servisa prilikom puštanja u rad, obuka osoblja i zakonska verifikacija ventilatora ACM812A, lot 1

Sažetak obavještenja o poništenju postupka

Ova stranica sadrži obavještenje o poništenju postupka javne nabavke. Predmet nabavke je (poništenje aukcije) Nabavka usluga transporta, instalacije, servisa prilikom puštanja u rad, obuka osoblja i zakonska verifikacija ventilatora ACM812A, lot 1. Ugovorni organ je Federalna uprava civilne zaštite Sarajevo, a CPV klasifikacije su 51000000-9 (Usluge instalacije (osim softvera)), 51410000-9 (Ugradnja medicinske opreme), 98390000-3 (Raznovrsne usluge).

Dostupni su podaci o poništenju, originalnom tenderu i drugim povezanim dokumentima. Ako je nakon poništenja objavljen novi ili ponovljeni postupak nabavke, povezana objava omogućava praćenje nastavka postupka.

Također možete pogledati (aukcija) Nabavka usluga transporta, instalacije, servisa prilikom puštanja u rad, obuka osoblja i zakonska verifikacija ventilatora ACM812A, originalno obavještenje na koje se ova objava odnosi, uključujući zahtjeve ugovornog organa, uslove za učešće i tehničke specifikacije.

OBAVJEŠTENJE O PONIŠTENJU POSTUPKA NABAVKE

1095-1-2-137-4-36/20


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv FEDERALNA UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE
IDB/JIB 4200332400006
Kontakt osoba Adnan Hrapović
Adresa Vitomira Lukića 10
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Ilidža
Telefon (033) 779-450
Faks (033) 779-499
Elektronska pošta kabinet@fucz.gov.ba
Internet adresa www.fucz.gov.ba

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Entitetski nivo,Federacija Bosne i Hercegovine

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 3. Zajednička nabavka

Ne

I 4. Nabavka u ime drugih ugovornih organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge, Ostale usluge

II 2. Podjela na lotove

Da

II 2.a. Poništava se

Jedan lot

II 2.a-1. Redni brojevi lotova koji se poništavaju

1


II 3. Da li se namjeravao zaključiti okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Transport, instalacija, servis prilikom puštanja u rad, obuka osoblja i zakonska verifikacija ventilatora ACM812A

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Transport, instalacija, servis prilikom puštanja u rad, obuka osoblja, i zakonska verifikacija ventilatora ACM812A

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 51000000-9 Usluge instaliranja (osim programske podrške)


II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

ODJELJAK III: POSTUPAK


III 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

III 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

III 3. Da li se namjeravala koristiti e-aukcija?

Da

III 4. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

III 6. Da li je objavljeno obavještenje o uspostavljanju sistema kvalifikacije?

Ne


ANEKS E


Broj lota koji se poništava

1


I Opis

I 1. Naziv predmeta ugovora

Transport, instalacija, servis prilikom puštanja u rad, obuka osoblja ventilatora ACM812A

I 2. Kratak opis predmeta ugovora

Transport, instalacija, servis prilikom puštanja u rad i obuka osoblja za ventilatore ACM812A, proizvođača Beijing Aerospece
Changfeng Co u zdravstvenim objektima u F BiH

I 3. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)

Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 51410000-9 Usluge instaliranja medicinske opreme

II Ukupna količina ili obim ugovora

Dato u TD

II 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

150000,00

II 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

dato u TD

II 3. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

dato u TD

ODJELJAK IV: RAZLOG PONIŠTENJA

Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku

ODJELJAK V: DODATNE INFORMACIJE


V 1. Datum poništenja

11.9.2020.