Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 17.03.2023 02:41

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 17.03.2023

Nabavka usluga izrade Glavnog projekta rekonstrukcije, dogradnje i nadogradnje objekta SODA SO Tuzla

Sažetak obavještenja o nabavci

Ova stranica sadrži obavještenje o javnoj nabavci. Predmet nabavke je Nabavka usluga izrade Glavnog projekta rekonstrukcije, dogradnje i nadogradnje objekta SODA SO Tuzla. Ugovorni organ je Ministarstvo prostornog uređenja i zaštite okolice TK Tuzla. Nabavka pripada kategoriji Usluge, a CPV klasifikacije su 71220000-6 (Arhitektonsko projektovanje), 71242000-6 (Priprema projekata, analiza troškova investicija), 71313400-9 (Procjena uticaja na životnu sredinu) i druge. Rok za dostavljanje ponuda je 07.04.2023.

Na stranici su dostupni uslovi za učešće, zahtjevi ugovornog organa, dokumentacija i druge informacije o postupku. Povezane izmjene, ispravke, aukcije, poništenja i dodjele ugovora prikazuju se kada su dostupne.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 12.06.2023, odabrani ponuđač je HG-INŽENJERING d.o.o. Tuzla, a vrijednost ugovora je 41.700,00 KM. Za detaljne informacije o konačnom rezultatu postupka, odabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora pogledajte: Izrada Glavnog projekta rekonstrukcije, dogradnje i nadogradnje objekta SODA SO Tuzla.

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI

102-1-2-1-3-16/23


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv MINISTARSTVO PROSTORNOG UREĐENJA I ZAŠTITE OKOLICE TUZLANSKOG
KANTONA
IDB/JIB 4209420370009
Kontakt osoba/Služba za kontakt Fahrudin Delić
Adresa Rudarska 65, Tuzla
Poštanski broj 75000 Tuzla (bhp sa)
Općina/Grad Tuzla
Telefon (035) 369-428
Faks (035) 369-429
Elektronska pošta minpuzo@tk.kim.ba
Internet adresa www.vladatk.kim.ba

I 3. Adresa za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Kao pod I 1.

I 4. Adresa za dodatne informacije

Kao pod I 1.

I 5. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 5.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 5.b. Nivo

Kantonalni nivo,Tuzlanski kanton

I 5.c. Djelatnost

Izvršna vlast

I 6. Zajednička nabavka

Ne

I 7. Nabavka u ime drugih ugovornog organa?

Ne

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge, Arhitektonske usluge: inženjerske usluge i integralne inženjerske usluge, usluge prostornog planiranja i uređenja
pejzaža, slične naučne i tehničke konsultantske usluge, usluge tehničkog ispitivanja i analiza

II 2. Podjela na lotove

Ne

II 2.d. Obrazloženje nedjeljenja postupka na lotove

Glavni projekat predmetne nabavke definisan je Zakonom o prostornog uređenju i građenju Tuzlanskog kantona kao skup
međusobno usklađenih faza projekata kojima se daje tehničko rješenje građevine i njegovu izradu je nemoguće dijeliti po
lotovima.

II 3. Da li se namjerava zaključiti okvirni sporazum?

Ne

II 4. Opis

II 4.a. Naziv predmeta ugovora

Izrada Glavnog projekta rekonstrukcije, dogradnje i nadogradnje objekta SODA SO Tuzla

II 4.b. Kratak opis predmeta ugovora

Izrada Glavnog projekta rekonstrukcije, dogradnje i nadogradnje objekta SODA SO Tuzla, detaljniji opis dat je u projektnom
zadatku u tenderskoj dokumentaciji.

II 4.c. Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 71220000-6 Usluge projektiranja u arhitekturi

II 5. Podaci o Sporazumu o javnoj nabavci

II 5.a. Da li je ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavci (GPA)?

Ne

II 6. Ukupna količina ili obim ugovora

Dato u tenderskoj dokumentaciji i Projektnom zadatku

II 6.a. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

59829,06

II 7. Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova

Ministarstvo prostornog uređenja i zaštite okolice TK, Rudarska 65 75000 Tuzla

II 9. Trajanje ugovora ili rok izvršenja

4 mjeseca od dana zaključivanja Ugovora

ODJELJAK III: PRAVNE, EKONOMSKE I TEHNIČKE INFORMACIJE


III 1. Da li se zahtijeva garancija za ponudu?

Ne

III 2. Da li se zahtijeva garancija za izvršenje ugovora?

Da.
Detaljne informacije i zahtjevi dati u tenderskoj dokumentaciji.

III 3. Bitni uslovi finansiranja i plaćanja ili upućivanje na odgovarajuće propise

Dato u tenderskoj dokumentaciji.

III 4. Ograničenja za učešće

Obavezni uslovi za učešće iz člana 45. Zakona o javnim nabavkama, a dokazi definisani detaljno u tenderskoj dokumentaciji.

III 5. Sposobnost za obavljanje profesionalne djelatnosti

Dato u tenderskoj dokumentaciji.

III 6. Ekonomska i finansijska sposobnost

Dato u tenderskoj dokumentaciji.

III 7. Tehnička ili profesionalna sposobnost

Dato u tenderskoj dokumentaciji.

III 9. Rezervisan ugovor

Ne

III 10. Posebni uslovi za ugovore o javnim uslugama

III 10.a. Izvršenje usluga ograničeno za određenu profesiju

Ne

III 10.b. Pravne osobe moraju naznačiti imena i stručnu kvalifikaciju osoba odgovornih za izvršenje usluga

Da

ODJELJAK IV: POSTUPAK


IV 1. Vrsta postupka

Otvoreni postupak

IV 2. Kriterij za dodjelu ugovora

Najniža cijena

IV 3. Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije

07.04.2023.

IV 4. Provođenje postupka elektronskim putem?

Ne

IV 5. Da li se namjerava koristiti e-aukcija?

Ne

IV 6. Da li je objavljeno prethodno informacijsko obavještenje?

Ne

IV 7. Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće

Datum i vrijeme 07.04.2023. 11:00

IV 8. Rok za otvaranje ponuda

Adresa i mjesto Ministarstvo prostornog uređenja i zaštite okolice TK, Rudarska 65, 75000 Tuzla
Datum i vrijeme 07.04.2023. 11:30

NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN(ejn.gov.ba). sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija