OBAVJEŠTENJE O NABAVCI
385-1-2-103-8-142/23
Obavještenje koje se ispravlja
Broj obavještenja 385-1-2-103-3-125/23
Datum objave obavještenja 11.09.2023.
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE
IDB/JIB 4401355450006
Kontakt osoba Tanja Ambulija
Adresa Stepe Stepanovića bb
Poštanski broj 89101 Trebinje (sp bl)
Opština/Grad Trebinje (Trebinje)
Telefon (059) 277-260
Faks (059) 277-193
Elektronska pošta vdraskovic@ers.ba
Internet adresa www.ers.ba
I 2. Ispravlja se sljedeće
Odjeljak IV 3. mijenja se i glasi:
16.10.2023.
Odjeljak IV 7. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 16.10.2023. 12:00
Odjeljak IV 8. mijenja se i glasi:
Adresa i mjesto MX „Elektroprivreda Republike Srpske" - Matično preduzeće a.d.
Trebinje, Stepe Stepanovića bb, 89101 Trebinje
Datum i vrijeme 16.10.2023. 12:30
NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN(ejn.gov.ba). sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija