Akta headerlogo

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Paket Tender


480 KM + PDV / godišnje

Saznajte više

Objavljeno: 17.10.2023 04:19

Izvor: Portal javnih nabavki/nabava BiH, 17.10.2023

Nabavka hotelskih i ugostiteljskih usluga - smještaj skupštinskih poslanika

Sažetak obavještenja o nabavci

Ova stranica sadrži obavještenje o javnoj nabavci. Predmet nabavke je Nabavka hotelskih i ugostiteljskih usluga - smještaj skupštinskih poslanika. Ugovorni organ je NARODNA SKUPŠTINA RS. Nabavka pripada kategoriji Usluge, a CPV klasifikacije su 55100000-1 (Hotelske usluge), 55110000-4 (Usluge hotelskog smještaja), 55300000-3 (Ugostiteljske, restoranske i usluge serviranja hrane). Rok za dostavljanje ponuda je 31.12.2023.

Na stranici su dostupni uslovi za učešće, zahtjevi ugovornog organa, dokumentacija i druge informacije o postupku. Povezane izmjene, ispravke, aukcije, poništenja i dodjele ugovora prikazuju se kada su dostupne.

Postupak javne nabavke je završen dodjelom ugovora. Datum dodjele je 30.01.2024, odabrani ponuđač je Hotel Bosna d.o.o. Banja Luka, a vrijednost ugovora je 204.269,85 KM. Za detaljne informacije o konačnom rezultatu postupka, odabranom ponuđaču i vrijednosti ugovora pogledajte: Hotelske i ugostiteljske usluge - smještaj skupštinskih poslanika.

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI USLUGE IZ ANEKSA II

1297-9-2-6-22-40/23


ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN


I 1. Podaci o ugovornom organu

Naziv NARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE
IDB/JIB 4401628280001
Kontakt osoba Irena Duvnjak
Adresa Trg jasenovačkih žrtava 1
Poštanski broj 78000 Banja Luka (sp)
Opština/Grad Banja Luka (Banja Luka)
Telefon (051) 338-104
Faks (051) 301-087
Elektronska pošta sekretarijat@narodnaskupstinars.net
Internet adresa www.narodnaskupstinars.net

I 2. Vrsta ugovornog organa, nivo i glavna djelatnost

I 2.a. Vrsta

Institucija vlasti iz člana 4. stav (1) tačka a) ZJN

I 2.b. Nivo

Entitetski nivo,Republika Srpska

I 2.c. Djelatnost

Izvršna vlast

ODJELJAK II: PREDMET UGOVORA


II 1. Vrsta ugovora

Usluge

II 2. Opis

II 2.a. Naziv predmeta ugovora

Hotelske i ugostiteljske usluge - smještaj skupštinskih poslanika

II 2.b. Opis iz Jedinstvenog rječnika nabavke

Hotelijerske i ugostiteljske usluge

II 2.c. Oznaka iz Jedinstvenog rječnika javne nabavke (JRJN)
  Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 55100000-1 Hotelske usluge
Dodatni predmet(i) 55110000-4 Usluge hotelskog smještaja
  55300000-3 Usluge restorana i usluge posluživanja hranom

III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM

111000,00

IV 1. Usluga se nabavlja od

Više ponuđača

V 1. Period trajanja ugovora ili korištenja usluge

75 Dan(a)

VI 1. Mjesto izvršenja usluge

Adresa ponuđača u Banjoj Luci

VII 1. Rok za preuzimanje javnog poziva

31.12.2023.

VIII 1. Rok, adresa i mjesto za prijem ponuda

VIII 1.a. Datum i vrijeme

31.12.2023. 12:00

VIII 1.b. Adresa i mjesto

Adresa ugovornog organa, Trg jasenovačkih žratava 1, Banja Luka

IX 1. Dodatne informacije

Poziv otvoren do 31. 12. 2023. godine do 12 časova