OBAVJEŠTENJE O NABAVCI
296-7-2-19-8-29/23
Obavještenje koje se ispravlja
Broj obavještenja 296-7-2-19-3-28/23
Datum objave obavještenja 31.10.2023.
ODJELJAK I: UGOVORNI ORGAN
I 1. Podaci o ugovornom organu
Naziv URED ZA REVIZIJU INSTITUCIJA U FEDERACIJI BIH
IDB/JIB 4200679850001
Kontakt osoba Aida Džihanić
Adresa Ložionička 3
Poštanski broj 71000 Sarajevo (bhp)
Općina/Grad Novo Sarajevo (Sarajevo)
Telefon (033) 723-550
Faks (033) 716-400
Elektronska pošta vrifbih@vrifbih.ba
Internet adresa www.vrifbih.ba
I 2. Ispravlja se sljedeće
Odjeljak II 2. mijenja se i glasi:
Da
Odjeljak II 2.a. Broj lotova dodaje se i glasi:
4
Odjeljak II 2.b. Ponude se mogu dostaviti za dodaje se i glasi:
Više lotova
Odjeljak II 2.c. Obrazloženje dostave ponuda dodaje se i glasi:
Član 16. ZJN
Odjeljak II 2.d. briše se.
Odjeljak II 6. briše se.
Odjeljak II 6.a. briše se.
Odjeljak II 7. briše se.
Odjeljak II 9. briše se.
Odjeljak IV 3. mijenja se i glasi:
24.11.2023.
Odjeljak IV 7. mijenja se i glasi:
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:00
Odjeljak IV 8. mijenja se i glasi:
Adresa i mjesto Ložionička br. 3, Sarajevo
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:30
Dodaje se ANEKS B za lot broj: 1,2,3,4.
ANEKS B
Broj lota
1
I Opis
I 1. Naziv predmeta ugovora
LOT 1- zdravstvene usluge periodičnog ljekarskog pregleda- Sarajevo
I 2. Kratak opis predmeta ugovora
Nabavka zdravstvenih usluga periodičnog ljekarskog pregleda- Sarajevo
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 85000000-9 Usluge u području zdravstva i socijalne brige
Dodatni predmet(i) 85140000-2 Razne zdravstvene usluge
III Ukupna količina ili obim ugovora
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM
9100,00
III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
Od momenta zaključenja ugovora do 31. 12. 2023. godine
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Sarajevo
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 24.11.2023.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:30
ANEKS B
Broj lota
2
I Opis
I 1. Naziv predmeta ugovora
LOT 2-zdravstvene usluge periodičnog ljekarskog pregleda- Tuzla
I 2. Kratak opis predmeta ugovora
Nabavka zdravstvenih usluga periodičnog ljekarskog pregleda- Tuzla
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 85000000-9 Usluge u području zdravstva i socijalne brige
Dodatni predmet(i) 85140000-2 Razne zdravstvene usluge
III Ukupna količina ili obim ugovora
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM
1790,00
III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
Od momenta zaključenja ugovora do 31. 12. 2023. godine
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Tuzla
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 24.11.2023.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:30
ANEKS B
Broj lota
3
I Opis
I 1. Naziv predmeta ugovora
LOT 3-zdravstvene usluge periodičnog ljekarskog pregleda- Mostar
I 2. Kratak opis predmeta ugovora
Nabavka zdravstvenih usluga periodičnog ljekarskog pregleda- Mostar
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 85000000-9 Usluge u području zdravstva i socijalne brige
Dodatni predmet(i) 85140000-2 Razne zdravstvene usluge
III Ukupna količina ili obim ugovora
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM
1680,00
III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
Od momenta zaključenja ugovora do 31. 12. 2023. godine
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Mostar
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 24.11.2023.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:30
ANEKS B
Broj lota
4
I Opis
I 1. Naziv predmeta ugovora
LOT 4-zdravstvene usluge periodičnog ljekarskog pregleda- Bihać
I 2. Kratak opis predmeta ugovora
Nabavka zdravstvenih usluga periodičnog ljekarskog pregleda- Bihać
II Jedinstveni rječnik javne nabavke (JRJN)
Glavni rječnik
Kod Opis
Glavni predmet 85000000-9 Usluge u području zdravstva i socijalne brige
Dodatni predmet(i) 85140000-2 Razne zdravstvene usluge
III Ukupna količina ili obim ugovora
Navedeno u TD
III 1. Procijenjena ukupna vrijednost ugovora bez PDV-a u KM
930,00
III 2. Trajanje ugovora ili rok izvršenja
Od momenta zaključenja ugovora do 31. 12. 2023. godine
V Mjesto isporuke roba ili izvršenja usluga ili izvođenja radova
Bihać
VII Rok za preuzimanje tenderske dokumentacije
Rok za preuzimanje tenderske 24.11.2023.
dokumentacije
VIII Rok za prijem ponuda/zahtjeva za učešće
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:00
IX Rok za otvaranje ponuda
Datum i vrijeme 29.11.2023. 11:30
NAPOMENA:Tenderska dokumentacija je objavljena i dostupna na Portalu javnih nabavki www.ejn.gov.ba.
Da bi ponuđač bio učesnik u datom postupku javne nabavke (član 55. ZJN BiH), potrebno je da istu preuzme sa portala JN(ejn.gov.ba). sa svojim korisničkim podacima.
Za sva dodatna pitanja i nejasnoće obratite se odjelu Tendera: tenderi@akta.ba.
Tenderska Dokumentacija