Za mnoge mlade Nijemce auto je i dalje statusni simbol

07.08.2014 |

EU / EKONOMIJA

Izvor: Poslovni dnevnik

Za mnoge mlade Nijemce auto je i dalje statusni simbol

Većina mladih Nijemaca automobil i dalje doživljava potentnim statusnim simbolom, iako je postotak vlasnika registriranih vozila mlađih od 30 godina u padu, pokazuju rezultati istraživanja

Većina mladih Nijemaca automobil i dalje doživljava potentnim statusnim simbolom, iako je postotak vlasnika registriranih vozila mlađih od 30 godina u padu, pokazuju rezultati istraživanja.

U anketi agencije Forsa dvije trećine mladih Nijemaca odgovorilo je da im je vlastiti automobil važniji statusni simbol od vlastitog stana ili odjeće.

Onima u dobnoj kategoriji od 30 do 44 godine prioriteti su drugačiji pa su im tako nekretnine važnije od vozila. Osobe starije od šezdeset najmanje su zainteresirane za statusne simbole, ali i njima je vlastita kuća u tome najvažnija.

Anketa je provedena na 2000 ispitanika.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)