
24.09.2020 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: Akta.ba
Radi se o izgradnji četvrte javne česme na području Općine Novo Sarajevo u naselju Malta.
Načelnik Općine Novo Sarajevo Nedžad Koldžo i direktor firme "DINALSA" d.o.o. Sarajevo, Bajramović Nusret potpisali su Ugovor za izgradnju javne česme kod mosta Malta.
Radi se o izgradnji četvrte javne česme na području Općine Novo Sarajevo u naselju Malta. Za razliku od prethodno izgrađenih česmi koje su istog izgleda, ova česma će biti od kamena granita u plavoj boji. Za ove namjene Općina Novo Sarajevo izdvojila je oko 30.000 KM.
U prethodnom periodu česme su izgrađene na Vilsonovom šetalištu kod mosta Ars aevi, kod mosta Topal Osman paše, te kod Malezijskog mosta na Čengić Vili.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.