Potpisan ugovor o II fazi rekonstrukcije stadiona u Vitezu

22.10.2013 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: eKapija.ba

Potpisan ugovor o II fazi rekonstrukcije stadiona u Vitezu

Početkom radova bit će otvorena II faza rekonstrukcije Gradskog stadiona u Vitezu. Vrijednost ugovora je 373.264,83 KM, a način plaćanja je dogovoren u 15 jednakih mjesečnih rata.

Ugovor o građenju, odnosno izvođenju izgradnje jugozapadne i sjeveroistočne tribine na Gradskom stadionu Vitez – II faza (betonski i armiranobetonski, zidarski radovi i gromobranska instalacija) potpisan je u kabinetu načelnika Općine Vitez.

Ugovor su potpisali Advan Akeljić, načelnik Općine Vitez kao investitor i Suad Kaknjo, direktor firme Arel d.o.o na čelu konzorcija “Arel” Zenica i “Ganik I.D.A” doo Vitez.

Početkom radova bit će otvorena II faza rekonstrukcije Gradskog stadiona u Vitezu. Vrijednost ugovora je 373.264,83 KM, a način plaćanja je dogovoren u 15 jednakih mjesečnih rata.

Izvođač radova je dužan započeti  izvođenje radova najkasnije pet dana od potpisivanja ugovora i u cijelosti završiti povjerene poslove za 70 radnih dana.

Potpisivanju ugovora prisustvovali su i predsjednik FK Vitez Begzudin Bektaš, pomoćnik načelnika Muhamed Rebihić, predsjednik Općinskog vijeća Vitez Tomislav Bošnjak Matić i predstavnici iz NK Vitez.

 

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI