
24.04.2015 |
Investicije / PROJEKTI
Izvor: eKapija.ba
BH Telecom gradit će novu poslovnu zgradu u Bihaću, a najveći dio sredstava bit će uložen u razvoj telekomunikacijskih mreža i poboljšanje usluga korisnicima.
Premijer Unsko-sanskog kantona Izudin Saračević razgovarao je jučer sa v.d. generalnog direktora kompanije BH Telecom Mirsadom Zaimovićem i direktorom bihaćke direkcije kompanije Damirom Midžićem o projektima koje je BH Telecom proveo u prethodnom periodu na ovom području, te o poslovnim planovima u naredne tri godine, navodi se na internet stranci Vlade Unsko-sanskog kantona (USK).
Zaimović i Midžić rekli su Saračeviću da će BH Telecom na području USK investirati više od 20 miliona maraka.
BH Telecom gradit će novu poslovnu zgradu u Bihaću, a najveći dio sredstava bit će uložen u razvoj telekomunikacijskih mreža i poboljšanje usluga korisnicima.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.