Image0

31.12.2015 |

Investicije / PROJEKTI

Izvor: Akta.ba

Na platou Bosanske tržnice na Dobrinji svečano otvoreno klizalište

Uz prisustvo brojnih građana, na platou Bosanske tržnice na Dobrinji jučer je svečano otvoreno besplatno klizalište na otvorenom, koje će ljubiteljima klizanja biti na raspolaganju do kraja januara iduće godine.

Uz prisustvo brojnih građana, na platou Bosanske tržnice na Dobrinji jučer je svečano otvoreno besplatno klizalište na otvorenom, koje će ljubiteljima klizanja biti na raspolaganju do kraja januara iduće godine. Uz besplatan ulaz, posjetiocima je omogućeno i besplatno iznajmljivanje klizaljki.

Početak sezone klizanja na Dobrinji ozvaničio je načelnik Općine Novi Grad Sarajevo mr. Semir Efendić. Tom prilikom načelnik je kazao da Općina Novi Grad već četvrti put zaredom postavlja klizalište na Dobrinji.

"To je jedan od mnogih projekata koje realiziramo, kako bi život stanovnika bio ljepši i ugodniji. Posebno mi je drago da će djeca zimski raspust moći provesti na jedan ovakav način", rekao je u svom obraćanju prisutnima, načelnik Efendić.

Posjetioci su mogli da uživaju uz kompoziciju „Nokturno“ u izvedbi violinistice Ornele Veladžić, te u interpretaciji „Lijepa li si Bosno moja“ koju je izvela gitaristkinja Lejla Hreljić.

Građani Sarajeva moći će uživati na ledenoj plohi dimenzija 21 puta 10 metara, u terminima od 8 do 22 sata.

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)

POVEZANE VIJESTI