03.03.2007 |
Kapital / IZVJEŠTAJI
Izvor: Nezavisne novine
"Telekom Srpske" je prošlu godinu završio sa neto profitom od 77,2 miliona KM, što je 3,3 miliona manje u odnosu na 2005. godinu, pokazuje nerevidirani finansijski izvještaj preduzeća. Ukupni prihod "Telekoma Srpske" u 2006. godini iznosio je 354,7 miliona, što je za 2,5% više u odnosu na prethodnu godinu. Rashodi su, sa druge strane, povećani za 3,7% i iznosili su 275,4 miliona KM. Prihodi od prodaje proizvoda i usluga uvećani su za 2,6% i iznose 349,3 miliona KM.
Preduzeće je prošlu godinu završilo sa 2.744 zaposlena radnika, odnosno 23 radnika više u poređenju sa 2005. godinom.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.