Kampanja u Dubaiju: Smršavi kilogram i dobit ćeš gram zlata

19.07.2013 |

Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE

Izvor: 24sata.info

Kampanja u Dubaiju: Smršavi kilogram i dobit ćeš gram zlata

Vlasti u Dubaiju su pokrenule kampanju kojom žele građane potaknuti da smršave. Svakoga tko smršavi kilogram, nagradit će gramom zlata vrijednim 45 dolara.

Vlasti u Dubaiju su pokrenule kampanju kojom žele građane potaknuti da smršave. Svakoga tko smršavi kilogram, nagradit će gramom zlata vrijednim 45 dolara.

Akcija traje mjesec dana, a oni koji u njoj odluče sudjelovati moraju izgubiti najmanje dva kilograma da bi dobili nagradu. Sudionici akcije svoju su kilažu trebali upisati prošli petak i time je kampanja službeno počela.  

U Ujedinjenim Arapskim Emiratima je sve više ljudi pretilo i to zbog "brze" hrane i gaziranih pića, piše Huffintonpost.  

*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.

Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.

Komentari (0)