19.07.2013 |
Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE
Izvor: 24sata.info
Vlasti u Dubaiju su pokrenule kampanju kojom žele građane potaknuti da smršave. Svakoga tko smršavi kilogram, nagradit će gramom zlata vrijednim 45 dolara.
Vlasti u Dubaiju su pokrenule kampanju kojom žele građane potaknuti da smršave. Svakoga tko smršavi kilogram, nagradit će gramom zlata vrijednim 45 dolara.
Akcija traje mjesec dana, a oni koji u njoj odluče sudjelovati moraju izgubiti najmanje dva kilograma da bi dobili nagradu. Sudionici akcije svoju su kilažu trebali upisati prošli petak i time je kampanja službeno počela.
U Ujedinjenim Arapskim Emiratima je sve više ljudi pretilo i to zbog "brze" hrane i gaziranih pića, piše Huffintonpost.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.