
24.07.2013 |
Pauza / ŽIVOT I ZDRAVLJE
Izvor: eKapija.ba
Vojvoda i vojvotkinja od Cambridgea u utorak navečer su prvi put predstavili svog novorođenog sina javnosti.
Vojvoda i vojvotkinja od Cambridgea u utorak navečer su izašli iz bolnice sa svojim novorođenim sinom. Napuštajući bolnicu St Mary's u zapadnom Londonu sa sinom, oni su naišli na ovacije mase koja ih je dočekala, a vojvotkinja je izjavila da je to "posebno vrijeme za svakog roditelja", prenosi BBC. Princ William je izjavio da "još rade na imenu". Par je izašao iz odjela Lindo bolnice St Mary's i postavili su djete na sjedište automobila. Vojvoda je potom odvezao porodicu do Kensingtonske palate.
Obraćajući se novinarima, par je izjavio da je prošao "veoma emotivno" iskustvo. Oni su otkrili da je William prvi promjenio pelene bebi. William je dodao da njihov sin ima "dobar par pluća" i našalio se da on "na sreću" liči na Kate.
*Pri preuzimanju teksta s portala Akta.ba potrebno je navesti izvor i linkovati tekst.
Dojavi vijest na viber +387 60 331 55 03 ili na mail urednik@akta.ba.